Gala „Płyta Rocku Antyradia” już 16 marca w Stodole!

„Płyta Rocku Antyradia” to jedna z nielicznych w Polsce nagród przyznawanych przez słuchaczy. Fani rocka w internetowym głosowaniu wybrali już największe gwiazdy 2016 roku. Nagrody w ośmiu kategoriach zostaną wręczone podczas gali „Płyta Rocku Antyradia 2016” w czwartek, 16 marca br. w warszawskiej Stodole.

Wśród nominowanych znaleźli się między innymi: Korn i Jonathan Davis, Hey i Kasia Nosowska, Kult i Kazik Staszewski, T.Love i Muniek Staszczyk, Coma, Hunter, Luxtorpeda, Iggy Pop oraz Green Day i Red Hot Chilli Peppers. Lista nominowanych odzwierciedla przekrój najlepszej rockowej muzyki, od klasyki po nowe i alternatywne brzmienia. Znalazło się na niej miejsce zarówno dla młodych, jak i doświadczonych twórców, z zespołem Metallica na czele. Weterani rocka wydali w listopadzie świetnie przyjęty album „Hardwired...To Self-Destruct”, a na gali 16 marca wraz z Antyradiem szykują niespodziankę dla swoich fanów.

Podczas gali na scenie zobaczymy zarówno prawdziwe sławy, jak i wschodzące gwiazdy. Tego dnia w Stodole zagrają: T.Love – legenda polskiego rocka oraz July Talk – jeden z najbardziej obiecujących zespołów zza Oceanu. Kanadyjczycy ciekawie łączą nowoczesne, rockowe granie z klasyką, a charyzmatyczne głosy dwójki wokalistów na długo zapadają w pamięć. Ich brawurowa interpretacja hitu „Bad Moon Rising” podbiła serca fanów i została wykorzystana w wielu filmach i serialach, m.in.
„The Walking Dead”. 16 marca wystąpi również zespół Strażacy – laureat konkursu Antyradia dla młodych talentów.

Zaproszenie na najbardziej rockowe wydarzenie w Polsce będzie można wygrać w konkursach na antenie radia, na stronie antyradio.pl oraz na FB Antyradia. Ci, którym nie uda się zdobyć wejściówki, będą mogli słuchać radiowej transmisji z wręczenia statuetek, 16 marca 2017.

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.03.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Płyta Rocku Antyradia, gala, Stodoła, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Paul Weller
2
Steve Hackett
3
Ólafur Arnalds
4
Józef Skrzek
5
Wojtek Mazolewski Quintet
6
Pink Floyd
7
Lauren Spencer Smith
8
Daniel Blumberg
9
The Teskey Brothers
10
The Storyteller
1
Rebecca Lenkiewicz
2
Jan Hřebejk
3
Juliusz Machulski
4
Ido Fluk
5
Samuel Van Grinsven
6
Paolo Genovese
7
Cédric Klapisch
8
Blandine Lenoir
9
Quentin Dupieux
10
Ken Scott
1
Krzysztof Garbaczewski
2
Krzysztof Pastor
3
Richard Chappell
4
Alina Moś
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Anna Kękuś
8
Sebastian Fabijański
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia