Zespół Hunter prezentuje teledysk do utworu "Niewesołowski", promującego najnowszą płytę grupy zatytułowaną "NieWolność".
Punktem wyjścia powstania utworu „Niewesołowski”, a co za tym idzie również obrazu do niego, był dramat Shakespear'owski, a konkretnie "Makbet" i "Hamlet". Rację będą mieli także Ci, którzy dostrzegą w nim analogie do konkretnych postaci współczesnych.
Utwór opowiada o człowieku, który licząc, że ujdzie mu to na sucho, za życia dopuścił się rzeczy potwornych, a teraz u bram upragnionego Raju, czeka zawieszony gdzieś pomiędzy Niebem, a Piekłem zadając sobie nieustannie jedno, uporczywe pytanie - "Stukać, czy nie stukać..?". Wszystko to z towarzyszeniem piekielnego, cyrkowego baletu postaci, będących swego rodzaju reminiscencjami głównego antybohatera oraz przy dźwiękach i szyderczo-ironicznej narracji nieco upiornego zespołu.
Teledysk powstał we współpracy z olsztyńskim Teatrem im. Stefana Jaracza. W roli głównej wystąpił Marcin Tyrlik oraz "Zespół Śmieci i Tańca", czyli absolwenci Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie. Reżyserię obrazu powierzono Tomaszowi "Valdallowi" Czarneckiemu, który ma swoim dorobku również Piosenki Tiger Lillies w wykonaniu Zespołu Śmierci i Tańca. Zdjęcia i montaż obrazu stworzyli Krzysztof Bębenek i Adam Gewartowski (E-Movies Productions).
Utwór będzie można usłyszeć na żywo podczas nadchodzącej trasy koncertowej promującej najnowsze wydawnictwo zespołu Hunter, która obejmie miasta:
17.02 – Sopot
18.02 – Szczecin
19.02 – Zielona Góra
03.03 – Żyrardów
04.03 – Gostyń
05.03 – Poznań
10.03 – Białystok
11.03 – Gomunice
12.03 – Bielsko-Biała
17.03 – Zabrze
18.03 – Kraków
19.03 – Wrocław
24.03 – Łódź
25.03 – Opole
26.03 – Łomża
31.03 – Rzeszów
01.04 – Chełm
02.04 – Lublin
07.04 – Bydgoszcz
08.04 – Malbork
09.04 – Olsztyn
21.04 – Radom
22.04 – Warszawa
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |