Premiera "Milczenia" Scorsese 17 lutego!

17 lutego na ekrany polskich kin trafi "Milczenie".

„Milczenie” to przygotowywany przez blisko trzy dekady najnowszy film Martina Scorsese, twórcy m.in. „Taksówkarza” i „Wilka z Wall Street”. Oparta na powieści Shūsaku Endō i inspirowana autentycznymi wydarzeniami epicka opowieść o zderzeniu dwóch cywilizacji i religii. Scorsese osadził akcję swojej najnowszej produkcji w pierwszej połowie XVII wieku. Dwaj misjonarze (Andrew Garfield i Adam Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie muszą odnaleźć swojego zaginionego mistrza (Liam Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie.

Irwin Winkler, producent „Wściekłego byka” oraz „Chłopców z ferajny” – wcześniejszych filmów Scorsese – stwierdził w zeszłym tygodniu podczas 95. gali Motion Picture and Television Fund, że „Milczenie” jest bliskie ukończenia i będzie najważniejszym, a także najbardziej osobistym filmem w karierze legendarnego reżysera. Budżet filmu wynosi 51 milionów dolarów, a jego czas trwania to 2 godziny i 39 minut (o 20 minut mniej niż „Wilka z Wall Street”). Paramount Pictures zaplanowało amerykańską premierę na 23 grudnia tak, aby film miał szansę powalczyć o Oscary w najważniejszych kategoriach.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.01.17, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Milczenie, Gutek Film, Martin Scorsese
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia