Skazany na bluesa w Klubie Kwadrat w Krakowie!

Galicja Productions zaprasza na koncert z utworami z repertuaru grupy DŻEM,  w wykonaniu Macieja Lipiny – odtwórcy głównej roli w spektaklu „Skazany na bluesa”, pierwszej w Polsce teatralnej adaptacji filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego w reżyserii Arkadiusza Jakubika.

Spektakl jest nieprzerwanie grany z wielkim powodzeniem w Teatrze Śląskim w Katowicach. Maciejowi Lipinie, na co dzień wokaliście zespołu Ścigani,  towarzyszyć będą na scenie muzycy Teatru Śląskiego. Zespół „Skazani na bluesa” tworzą: Adam Snopek – instrumenty klawiszowe, Paweł Ambroziak – gitara, Sebastian Kret – gitara, Ronald Tuczykont – gitara basowa, Przemysław Smaczny – perkusja.

„Teatralna adaptacja jest brawurowa. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki oryginalnemu wykorzystaniu tych „śląskich” symboli powstał magiczny sen o Ryśku. Tak, dziś w teatrze przyśnił mi się Rysiek …”
Beno Otręba, basista Dżemu, w komentarzu dla „ Gazety Wyborczej ” Katowice

„ Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskim w Katowicach jest jak narkotyk. Uzależnia i wciąga z każdą kolejną minutą ( …) . Premierowy wieczór zakończył się kilkunastominutową owacją na stojąco, podwójnym bisowaniem i głośnym skandowaniem imienia Riedla.”
„Gazeta Wyborcza” Katowice

Bilety przedsprzedaż 25zł w dniu koncertu 35zł
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Link do strony: http://www.galicja.net/skazany-na-bluesa/
Link do FB: https://www.facebook.com/events/850870388386286/#
Co: Skazany na bluesa
Kiedy: 17.12.2016
Gdzie: Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Materiał: Organizator

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.10.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Skazany na bluesa, Klub Kwadrat, Kraków, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Mara Tamkovich
2
Korek Bojanowski
3
Céline Sallette
4
Michel Hazanavicius
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Lorcan Finnegan
8
James Hawes
9
Jake Schreier
10
Jonás Trueba
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia