Znowu Meryl Streep!

17 sierpnia ukaże się książka Michaela Schulmana "Meryl Streep. Znowu ona!", wyda ją Wydawnictwo Marginesy.

“Autor stworzył żywą opowieść korzystając ze wspomnień, rozmów ze znajomymi i przyjaciółmi Meryl Streep, setek wywiadów, których udzieliła przez lata. Z dużą starannością i wrażliwością potraktował jej życie prywatne. Z książki wyłania się niezwykle utalentowana kobieta. Wciągająca, zachwycająca biografia odsłaniająca kulisy życia prywatnego.“ - Kirkus Reviews
Portret kobiety, czasów i zawodu: pierwsza tak rzetelna biografia Meryl Streep – „żelaznej damy” aktorstwa, dziewiętnastokrotnie nominowanej do Oscara i właścicielki trzech statuetek. Michael Schulman opisuje jej pierwsze kroki na scenie w latach siedemdziesiątych i jej niezwykły talent.

To intymne spojrzenie na artystyczne dojrzewanie największej aktorki pokolenia: od czasów liceum na przedmieściach New Jersey, przez pierwsze próby na scenie i sukcesy w szkole aktorskiej Yale, aż do gwiazdorskich ról w "Łowcy jeleni", "Manhattanie" i "Sprawie Kramerów".

Ta ilustrowana i porywająca opowieść o jednej z najciekawszych aktorek naszych czasów pozwala spojrzeć na życie niezwykłej aktorki na długo zanim stała się ikoną.

PREMIERA: 17 sierpnia 2016

Michael Schulman "Meryl Streep. Znowu ona!"
Wydawnictwo Marginesy

Od 19 sierpnia na ekranach kin w Polsce film z Meryl Streep w roli głównej – „Boska Florence” w reż. Stephena Frearsa.

Zdobywczyni trzech Oscarów jako Florence Foster Jenkins, zwana "najgorszą śpiewaczką świata" i Hugh Grant w życiowej roli!

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.08.16, autor: wanilia)
Dział literatura
Tagi: Michael Schulman, Meryl Streep. Znowu ona! Wydawnictwo Marginesy, kiążka,film, Hugh Grant
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Cédric Klapisch
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Michael Dweck, Gregory Kershaw
5
Ido Fluk
6
David Koepp
7
Joseph Kosinski
8
Dani de la Orden
9
David Marqués
10
Blandine Lenoir
1
Monika Kacprzyk
2
Marcel Moss
3
Barbara Kingsolver
4
Kobi Yamada
5
Juan Gómez-Jurado
6
Agata Zamarska
7
Emma Angstrom
8
Isabel Allende
9
Penn Holderness, Kim Holderness, Edward Hallowell
10
Molly Jong-Fast
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia