Queen Symfonicznie w Atlas Arenie w Łodzi!

W wyjątkowy sposób uczczona zostanie - obchodzona w tym roku - 25. rocznica śmierci legendarnego solisty grupy Queen - Frieddiego Mercury'ego. Muzyka jednego z najwybitniejszych zespołów wszech czasów 17 grudnia 2016 wypełni łódzką Atlas Arenę. Zaprezentowany zostanie – w znacznie rozszerzonej formie - projekt QUEEN SYMFONICZNIE, za którym stoi grupa Alla Vienna oraz chór Vivid Singers.

Projekt - prezentowany w ciągu minionych pięciu lat w Polsce i za granicą już blisko 100 razy - tym razem rozpisany został na 40-osobową Hollyłódzką Orkiestrę Filmową, w której brzmienie zespołu Alla Vienna oraz chóru Dawida Bera wzbogacają muzycy Filharmonii Łódzkiej i łódzkiego Teatru Wielkiego. W rolę Frieddiego Mercury'ego wcieli się Sebastian Machalski z warszawskiego Teatru Rampa, któremu na gitarze towarzyszy Piotr Wieczorek. W ten sposób muzyka QUEEN zabrzmi SYMFONICZNIE w sposób do tej pory niespotykany!    

Projekt QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen. Zaplanowany pierwotnie jako jednorazowy występ, przerodził się ostatecznie w wielką trasę koncertową. Doskonałe przyjęcie publiczności na premierze widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, 30 listopada 2011 roku, zmotywowało twórców do kontynuowania występów. Na dotychczasowych koncertach pojawiło się około 60 tys. widzów.

Na scenie Atlas Areny kilkudziesięciu artystów, w dwugodzinnym spektaklu - podzielonym na dwie części - przypomni największe przeboje brytyjskiej grupy. W pierwszej, klasycznej części koncertu, zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, które w przekrojowy sposób odzwierciedlają dyskografię zespołu. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej.

Druga część koncertu to istne show, wzorowane na występach zespołu Queen. Prezentowane są największe hity grupy w rockowych aranżacjach. Będzie można usłyszeć m.in. utwory: „We Will Rock You”, „We Are The Champions”, „I Want To Break Free” oraz „Another One Bites The Dust”... a na deser „Bohemian Rhapsody” w unikalnym w skali światowej wykonaniu części operowej na żywo.

17 grudnia 2016 - https://www.facebook.com/events/832073166894693/

Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7. Wejście od 17:30

Początek koncertu o godzinie 19:00

Bilety w cenie od 79 zł dostępne w punktach Ticketpro, na stronie www.ticketpro.pl -
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1223628-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie.html

oraz w Centrum Biletów Atlas Arena.

Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronach:

www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie

www.facebook.com/hollylodzkaorkiestrafilmowa/

www.queen.allavienna.pl/

www.atlasarena.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.07.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Queen Symfonicznie, Atlas Arena
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia