Szkolenie obejmujące tematy dyskryminacji, rasizmu i ksenofobii w Warszawie!

W ramach projektu „Europa” Collegium Civitas wspólnie z Fundacją „Sławek” organizuje szkolenie dla przedstawicieli NGO działających na rzecz więźniów oraz ludzi zainteresowanych pracą z więźniami. Szkolenie obejmie tematy dyskryminacji, rasizmu i ksenofobii. Termin szkolenia to 4-5 lipca 2016 r. Zgłaszać można się do 1 lipca.

Szkolenie odbędzie się w dniach 4-5 lipca 2016 roku w Collegium Civitas w godz. 10.00-17.00.

W programie szkolenia między innymi poruszane będą zagadnienia takie jak: praca z więźniami - oczekiwania i obawy, stereotypy, uprzedzenia i dyskryminacja, monitoring rasizmu, antysemityzmu i ksenofobii w Polce i Europie. Jak reagować na rasizm i ksenofobię? Co mogę zrobić?

Ważnym blokiem szkolenia będą zagadnienia praktyczne dotyczące tego jak pracować z więźniami - wymiana dobrych praktyk, co moja organizacja może zaoferować więźniom, jak nawiązać współpracę ze Służbą Więzienną wzbogacone o przykłady udanych programów organizacji pozarządowych w więzieniach z Europy oraz dobrych przykładów współpracy między organizacjami pozarządowymi a Służbą Więzienną.

W dniu 6 lipca br uczestników szkolenia zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Służby Więziennej, na którym wspólnie zastanowimy się co moja organizacja może zaoferować więźniom i jak nawiązać współpracę ze Służbą Więzienną ?

Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału w szkoleniu na adres: anna.gryzewska@fundacjaslawek.org z dopiskiem: „Europa”.

Zgłaszać się do udziału w szkoleniu można do 1 lipca 2016 r. do godziny 15:00. Uczestników prosimy o wzbogacenie swojego zgłoszenia o notkę biograficzną oraz dany kontaktowe: telefon, mail.

Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych NGO.

Szczegółowy program szkolenia dostępny na stronie internetowej.
Źródło: www.fundacjaslawek.org

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.07.16, autor: blackrose)
Tagi: Szkolenie, tematy dyskryminacji, rasizmu i ksenofobii, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arjen Anthony Lucassen
2
Sophie Ellis Bextor
3
Il Volo
4
Tom Odell
5
Jean-Michel Jarre
6
Matteo Bocelli
7
Anna Krzeszowiec
8
Twenty One Pilots
9
The Hives
10
Helloween
1
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
2
Julien Colonna
3
Darren Aronofsky
4
Ferzan Özpetek
5
Samuel Van Grinsven
6
Michael Shanks
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Guillaume Nicloux
10
Paolo Genovese
1
Freida McFadden
2
Grażyna Plebanek
3
Liz Lawson
4
Katja Hoyer
5
Lisa Scottoline
6
Michał Zgajewski
7
Anna Wacławik, Maria Ciesielska
8
Joanna W. Gajzler
9
Igor Kaczmarczyk
10
Maciej Kaźmierczak
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia