Łebski Hip Hop Festiwal

Pierwsza edycja Łebskiego Hip Hop Festivalu odbędzie się 14 sierpnia.

Gmina Miejska Łeba oraz Fundacja Wodne Krainy ( twórcy i organizatorzy największego i najstarszego od 15 lat „Mazury Hip Hop Festiwalu „ w Giżycku) zapraszają na pierwszą edycję Łebskiego Hip Hop Festivalu.

Łebski Hip Hop Festival to projekt z olbrzymim potencjałem rozwoju, skierowany do kaszubskich fanów hip hopu i rapu oraz młodzieży spędzającej wakacje nad naszym polskim morzem. Impreza ta stanowi połączenie pokazów tanecznych, koncertów i zmagań w konkurencjach związanych z kulturą hip-hopową.

Pierwsza edycja Festiwalu ruszy 14 sierpnia 2016 r , a jej główna muzyczna część odbędzie się na placu w centrum Łeby przy ul. Tysiąclecia. Na scenie wystąpią m.in. Sokół i Marysia Starosta, Kaen, Dwa Sławy , Sobota. Ponadto na Skwerze Rybaka planujemy zorganizowanie Grafitti Jam w oprawie muzycznej dj-ów oraz miasteczko festiwalowe z markowymi stoiskami hip hopowymi i gastronomią. Tegoroczna edycja potrwa jeden dzień. Scena koncertowa zaprasza od godz. 18.00 do 24.00

Pełen line up na dzień 14/08/2016 przedstawia się następująco:
Prowadzenie:Proceente
Headlinerzy:
Sokół & Marysia StarostaSobotaKaenDwa Sławy
Gramofony:Dj. CiderDj. Cube
Supporty:
Say - grupa z GdańskaMiszka - raper z Lęborka

Dodatkowe atrakcje i aktywności festiwalowe:
Blok tańca hip-hop prowadzony przez Natalię Kubicę - solistkę z Lęborka z obecnej edycji You Can Dance.Bitwa freestyle - "Bitwa o Łebę "- nagrody fundowane przez Burmistrza ŁebyGrafitti Jam - impreza towarzysząca na Skwerze Rybaka - (konkurs z nagrodami )

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.06.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Łebski Hip Hop Festiwal
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Molly Jong-Fast
2
Magdalena Salik
3
Liz Moore
4
Marek Stelar
5
Rachel Hawkins
6
Anya Niewierra
7
Marcin Mortka
8
Juan Gómez-Jurado
9
Thomas Orchowski
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia