Nieznane światy - podróży, reportażu, mody, dźwięku, wojny, na lądzie, pod wodą, pod ziemią, ale też w Polsce - o tym będziemy rozmawiać na najbliższym Wachlarzu, który już 21 maja odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
IX Festiwal Wachlarz, który łączy podróże, reportaż i internet, będzie jedną z imprez Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Temat tej edycji to „Nieznane Światy”. W tym roku skupimy się nie tylko na mniej znanych światach geograficznych, lecz także tych poza Ziemią. Do tego mamy też światy wirtualne oraz społeczne.
Wystąpią m.in. reportażysta i pisarz Wojciech Jagielski, Adam Wajrak, dziennikarz, ekolog, autor bestsellerowej książki „Wilki”, Aleksandra Gumowska, autorka podróżniczej książki roku za „Seks, betel i czary. Życie seksualne dzikich sto lat później”, Krzysztof Czeczot, aktor, którego zafascynował świat dźwięku, dlatego realizuje audiobooki, obecnie „Biblię”, czy Maciej Moskwa, laureat Grand Press Photo 2015. Więcej informacji: www.wachlarz.net.
Bilety są dostępne na https://wachlarz2016.evenea.pl/
Wydarzenie można śledzić tutaj:https://www.facebook.com/events/1423466927979885/Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |