FACES. Karłowicz & Sibelius – violin concertos

W kwietniu odbędą się dwa koncerty Janusza Wawrowskiego. Każdy z nich będzie okazją do posłuchania utworów skrzypcowych Karłowicza i Sibeliusa, które artysta zarejestruje na płycie FACES. Karłowicz & Sibelius – violin concertos wraz orkiestrą BBC Symphony w Londynie.

Koncerty:

    1 kwietnia, godz. 19.00 –Filharmonia Zielonogórska: Mieczysław Karłowicz, Koncert skrzypcowy A-dur
    2 kwietnia: Warszawa – otwarty panel dyskusyjny zorganizowany przez Dźwiękownię. Janusz Wawrowski będzie gościem spotkania Ścieżki kariery muzyka – jak znaleźć własną muzyczną drogę?
    Jak wygląda życie wybitnego solisty? Z jakimi wyzwaniami wiąże się droga muzyka-wirtuoza? Podczas spotkania 2 kwietnia Janusz Wawrowski podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jest on skrzypkiem, którego prasa muzyczna określa mianem „wirtuoza najwyższej próby”, „godnym następcą Yehudi Menuhina” („Polska Muza”) czy artystą o „nadzwyczajnej technice połączonej z niezwykle pięknym dźwiękiem” („Strad” – Londyn). W 2014 roku wydał płytę Aurora dzięki Warner Classics 2014.

13 kwietnia, godz. 19.00 – Filharmonia Bałtycka, Gdański Festiwal Muzyczny: Jean Sibelius, Koncert skrzypcowy d-moll

FACES. Karłowicz & Sibelius – violin concertos
1 kwietnia, godz. 19.00 –Filharmonia Zielonogórska
2 kwietnia, godz. 11.00–14.30 – Dźwiękownia w Warszawie
13 kwietnia, godz. 19.00 – Filharmonia Bałtycka w Gdańsku

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.03.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: FACES, Karłowicz & Sibelius, violin concertos
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Christophe André, Antoine Pelissolo, Patrick Légeron
2
Robin Sharma
3
Jung Chang
4
Małgorzata Rogala
5
Karen Horney
6
Katarzyna Majewska-Ziemba
7
Mieczysław Gorzka
8
Agnieszka Lewandowska-Kąkol
9
Michael Connelly
10
Bernard Minier
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia