7. OKK! design – Spotkania z dobrym wzornictwem. Design od kuchni

Design od kuchni to motyw przewodni 7. edycji spotkań z dobrym wzornictwem OKK! design, na które zapraszani są przedstawiciele firm wnętrzarskich, reprezentanci środowiska akademickiego, czołowi projektanci form przemysłowych i ludzie ze świata designu. Wydarzenie odbędzie się 14 marca w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie.

Cykl spotkań OKK! design trwa już od 4 lat i na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń związanych ze światem dobrego projektowania i designu. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2012 roku. Pomysłodawczynią i twórcą spotkań jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka marki OKK.

W programie:

Wykłady gości specjalnych:

Robert Majkut – znany na całym świecie designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design – jednej z najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Wielokrotnie nagradzany i doceniany za swoją działalność przez środowiska branżowe oraz dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem Rising Star i w 2007 roku nominowany do ElleStyle Awards w kategorii dobry design. Laureat European Property Awards 2015/2016 w kategorii Leisure Interior Design za projekt Multikino Złote Tarasy.
Krystyna Łuczak-Surówka – historyk i krytyk designu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ, gdzie jako pierwsza obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską z historii polskiego wzornictwa. Obecnie pracuje nad habilitacją – monografią Teresy Kruszewskiej. Wykładowca warszawskiej ASP. Współtwórczyni marki Vzór przywracającej klasyki polskiego wzornictwa. Założycielka i organizator akcji charytatywnej Design dla zwierząt. Niezależny konsultant projektów wdrożeniowych dla firm. Specjalistka w zakresie polskiego designu. Jeden z ekspertów w filmie Poużywajmy sobie. Historia polskiego wzornictwa.
Ewa Czerny – architektka i projektantka wnętrz z wrocławskiej pracowni 3XA, którą prowadzi wspólnie z architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką. Prowadząca program telewizyjny Podzielić M2.

Prelekcje i prezentacje produktowe w części merytorycznej:

    Galeria Heban
    Peka
    Studio Prostych Form
    Elfa
    Cotton&Co
    Klafs

Wydarzenia towarzyszące:

    Prezentacja kuchni Aster Cucine dostępnej w Galerii Heban
    Premiera innowacyjnego systemu Sparring+ marki Elfa
    Wystawa  polskiego designu przygotowana przez Długa showroom
    EcoMalta – naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa

Spotkanie poprowadzi Anna Dec.

Mysia 3 – to miejsce w sercu Warszawy, między Placem Trzech Krzyży a „palmą” na Rondzie De Gaulle’a. W budynkach przy Mysiej mieścił się w czasach komuny urząd cenzury, który przez kilkadziesiąt lat kontrolował książki, teksty piosenek, a nawet szkolne podręczniki. Dzisiaj to samo miejsce wypełniają sklepy z modą, akcesoriami, biżuterią czy wyposażeniem wnętrz, a adres polecony został jako jedyne miejsce na zakupy w Warszawie przez magazyn „New York Times”. Mieści się tu również galeria fotografii Leica Gallery, która na swoim koncie ma wystawy takich artystów jak Elliott Erwitt czy Vivian Meier. Mysia 3 przyciąga miłośników loftowych klimatów, dobrej mody, prostoty, jakości i niepowtarzalnego stylu.

Za aranżację przestrzeni odpowiadać będzie projektantka wnętrz, dziennikarka i wykładowczyni Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska.

7. OKK! design – Spotkania z dobrym wzornictwem. Design od kuchni
14 marca 2016 roku
Spotkanie szkoleniowo-konferencyjne: 14 marca 2016 roku, godz. 13.00–20.oo
Mysia 3
Warszawa

Dodaj artykuł do:
(dodano 08.03.16, autor: blackrose)
Tagi: 7. OKK! design, Spotkania z dobrym wzornictwem. Design od kuchni
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia