Rusza jubileuszowy plebiscyt Radiowej Trójki "Srebrne Usta"

Niebanalne, często śmieszne, nierzadko również kontrowersyjne, ale zawsze gorąco komentowane – takie są wypowiedzi znanych polityków, którzy nominowani zostali w plebiscycie „Srebrne Usta 2015” Programu 3 Polskiego Radia. W dwudziestym, jubileuszowym konkursie głosować można – od poniedziałku 29 lutego – m.in. na wypowiedzi: Jarosława Kaczyńskiego, Ewy Kopacz, Pawła Kukiza, Jacka Kurskiego i Ryszarda Petru.

Codziennie od 29 lutego do 19 marca na antenie Trójki prezentowane będą najbardziej zaskakujące i zabawne wypowiedzi 11 polityków. W tym roku o tytuł „Srebrnoustych 2015” rywalizować będzie bowiem 9 kandydatów i jedna „para”: Tadeusz Cymański, Adam Jarubas, Jarosław Kaczyński, Ewa Kopacz, Paweł Kukiz, Jacek Kurski, Magdalena Ogórek, Ryszard Petru, Krzysztof Szczerski, a wreszcie wspomniany duet – Robert Dowhan i Kazimierz Wiatr.

Od 29 lutego słuchacze mogą głosować na wybrane wystąpienie za pomocą SMS-a z nazwiskiem wybranego kandydata, wysłanego pod numer 71 335 (koszt to 1,23 zł + VAT) oraz za pośrednictwem strony
url=polskieradio.pl/9/29/Artykul/1586647,Srebrne-Usta-po-raz-dwudziesty-Glosowanie, na której można wysłuchać wypowiedzi wszystkich nominowanych. Na portalu dostępny jest także regulamin plebiscytu.

Uroczysta Gala „Srebrne Usta 2015” odbędzie się 30 marca o godzinie 17.00 w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gospodarzami wieczoru będą Beata Michniewicz i Artur Andrus, a uroczystość uświetni swoim występem Piotr Bukartyk. Transmisja na antenie Programu 3.

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.03.16, autor: blackrose)
Tagi: jubileuszowy plebiscyt Radiowej Trójki, Srebrne Usta
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Molly Jong-Fast
2
Magdalena Salik
3
Liz Moore
4
Marek Stelar
5
Rachel Hawkins
6
Anya Niewierra
7
Marcin Mortka
8
Juan Gómez-Jurado
9
Thomas Orchowski
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia