Christ Agony i Stillborn na wspólnej trasie

Ready to Rock i Left Hand Sounds zapraszają na trasę dwóch potężnych przedstawicieli polskiego metalu. W dniach 18-26 marca na koncertach w całej Polsce pojawią się Christ Agony i Stillborn. Christ Agony - od ponad ćwierć wieku na polskiej scenie black metalowej. Unikalny styl kompozycji, łączący melodyjne, epickie fragmenty z agresją i hipnotycznymi riffami nie umknął uwadze zachodnich wytwórni i w pierwszej połowie lat 90. Christ Agony było jedną z niewielu grup, wraz z Vader czy raczkującym wówczas Behemoth, których płyty dostępne były w całej Europie.

Najnowszym wydawnictwem Christ Agony jest "Black Blood" – mini-album wydany w zeszłym roku nakładem Witching Hour Productions. Ta sama wytwórnia wznowiła niedawno kultowe materiały demo: Sacronocturn i Epitaph of Christ, a w dalszej kolejności zapowiada reedycje Unholyunion i Daemoonseth Act II.

Stillborn – black/death metal

Osiągnęli w zeszłym roku pełnoletność i z dumą będą siać zgorszenie czcząc Czarną Krew żywej Legendy. Stillborn powraca na klubowe deski z nowym materiałem w barwach Godz Ov War Productions i jak zawsze będzie pluł jadem podczas hymnów destrukcji znanych z Testimonio de Bautismo, Los Asesinos del Sur, Esta Rebelion es Eterna, Mirrormaze czy Die inTorment 666. Stillborn to pełna brutalnych blastów jazda, suto okraszona klimatem Thrash i Black Metalu.

Daty koncertów:

18.03. – Warszawa, VooDoo + Morthus

19.03. – Chorzów, Red&Black + Ragehammer

20.03. – Częstochowa, Galeria Teatr From Poland + Morthus

21.03. – Wrocław, Firlej + Antiflesh

22.03. – Poznań, U Bazyla + Above Aurora

23.03. – Łódź, StereoKrogs + Hybris

24.03. – Lublin, Graffiti + Nuclear Holocaust

25.03. – Rzeszów, Vinyl + Nuclear Holocaust

26.03. – Bielsko-Biała, Rudeboy + Heretique

Bilety: 30 (przedsprzedaż) / 40 (w dniu koncertu)

Start: 19:30

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.02.16, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Christ Agony, Stillborn, wspólna trasa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia