Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem

Już 16 listopada odbędzie się spotkanie z Tomkiem Michniewiczem, który opowie nam o swoich przygodach opisanych m.in. w jego najnowszej książce "Świat równoległy"!

O książce

"Muzułmanie to terroryści", mówią. Jednocześnie osiemdziesiąt procent ofiar wszystkich zamachów terrorystycznych to sami muzułmanie.
Żołnierze polskich sił specjalnych to światowa elita, ale po czterdziestce nasze społeczeństwo wyrzuca ich na śmietnik.
Czujemy się bezpiecznie, gdy więzienia są pełne przestępców, bo żyjemy w nieświadomości, że najgroźniejsze gangi są kontrolowane zza krat.
Każda kolejna podróż utwierdza mnie w przekonaniu, że istnieją dwa równoległe światy. Jeden to ten, który wszyscy mamy w głowach, wdrukowany nam przez innych, a drugi to ten rzeczywisty. Z ich zderzeń powstała niniejsza książka - zbiór ośmiu reportaży z różnych kontynentów. Wszystkie o miejscach i ludziach, których wydaje nam się, że znamy.
Wydaje nam się.

Tomek Michniewicz (ur. 1982) - człowiek, który przekracza granice, nie tylko te państwowe i kontynentalne. Dziennikarz, fotograf, aktywista, zapalony backpacker oraz reportażysta.

Znany z programu telewizyjnego "Inny świat" oraz z audycji radiowych "Trójka przekracza granice" w Trójce i "Reszta świata" w Jedynce. Podejmuje się najtrudniejszych projektów i niebezpiecznych wypraw: poszukiwał zaginionych skarbów z ekipą Mel Fisher's Treasures, tropił przemytników dzieł sztuki i handlarzy kości słoniowej, poznawał sztuczki szulerów w największych kasynach w Las Vegas, nurkował bez klatki z najgroźniejszymi gatunkami rekinów, wszedł do więzienia o maksymalnym rygorze San Quentin, badał szamańskie rytuały plemion azjatyckich, mieszkał z Pigmejami w środku lasu deszczowego.

WARSZAWA
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA (AL. NIEPODLEGŁOŚCI 128)
PONIEDZIAŁEK, 16.11.2015
AULA V (budynek główny, 3. piętro)
Wstęp wolny

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.11.15, autor: blackrose)
Tagi: Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem, SGH, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia