Już 27 listopada 2015 roku o godzinie 19:00 w krakowskim Klubie Fabryka ul. Zabłocie 23 wystąpi dobrze wszystkim znany zespół HAPPYSAD. Któż nie zna ich muzyki? :) Jeśli chcesz się z nimi spotkać, to koncert listopadowy w Krakowie jest właśnie dla Ciebie.
Zespół został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. Od 1995 roku pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation. Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy (z nazwą pisaną małą literą) i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie Wszystko jedno.
Grają do dziś, a ich dyskografia jest na prawdę bogata. Więcej informacji na stronie http://happysad.art.pl/lang.pl/29/dyskografia
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul Grodzka 42
Bilety przedsprzedaż 50zł, w dniu koncertu 60zł
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro
Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/959590890771531/
Zespół happysad zaprasza na koncert:
Zaczyna się jesień, a wraz z nią kolejna trasa. Nazwaliśmy ją Tańczmy Tour, bo nie będziemy płakać, że nadszedł koniec lata. Będziemy się cieszyć. Jest ku temu kilka powodów. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy zespoły Muzyka Końca Lata oraz Bezsensu. I to powód numer jeden!
Z Muzyką Końca Lata przemierzyliśmy Polskę podczas Nostress Tour w 2006 roku i była to jedna z najciekawszych, najweselszych i najfajniejszych tras jakie przyszło nam zagrać. Teraz zamierzamy zrobić powtórkę i bawić się równie dobrze, tym bardziej, że zespół dorobił się już trzech płyt, krążka „The Best Of…”, a prace nad najnowszym materiałem są już na finiszu. Możemy więc liczyć na dużą dawkę tanecznego bigbitu i zapewne kilka nowych piosenek!
Drugi zespół dał się poznać nagrywając oryginalne covery naszych utworów, w których się zakochaliśmy. Wygląda na to, że wraz z chłopakami z Bezsensu mamy podobną wrażliwość, a zaznaczyć wypada, że nie mieliśmy jeszcze okazji, aby się bliżej poznać i pogadać w cztery oczy. Urzekli nas swoją nową płytą „Wszystko i nie tylko wszystko” i świetnymi teledyskami. Z wypiekami na twarzy czekamy na pierwszy wspólny koncert.
Jesteśmy skorzy do tańców, bo zespół happysad ma nowego, koncertowego członka. Do Maćka Ramisza, którego już Państwo znają, dołącza na tej trasie Misiek, grający z nami od kilku lat w sekcji dętej na saksofonie. Dzielnie pomagał nam przy komponowaniu nowego materiału, a koncertowo odpowiadał będzie za instrumenty dęte oraz klawisze.
Ważnym powodem do świętowania jest też X lecie naszej drugiej płyty czyli „Podróży z i pod prąd”. Nie chcieliśmy robić z tej okazji specjalnej trasy, ale kilka rzadko granych numerów wróci na pewno na jesienną setlistę.
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |