15. Festiwal Ogrody Muzyczne

W lipcu 2015, w samym sercu Warszawy - na Dziedzińcu Zamku Królewskiego - Muzeum, będzie odbywać się jubileuszowa, 15. edycja znanego i lubianego przez warszawiaków festiwalu letniego. Gościem honorowym tegorocznych Ogrodów Muzycznych będzie Wielkie Księstwo Luksemburga, które 1 lipca 2015 roku obejmuje Prezydencję w Unii Europejskiej.

‘Kwitnące Ogrody’ w Warszawie, to coroczne muzyczne święto. Prezentowane będą słynne opery i prezentacje baletowe, filmy muzyczne, koncerty. Poruszonych zostanie wiele innych ważnych muzycznych i artystycznych tematów. Poznamy fenomen Księstwa Luksemburga, jednego z najmniejszych państw na świecie - współpomysłodawca powstania Unii Europejskiej.

Na oficjalne otwarcie Festiwalu zapraszamy 1 lipca o godz. 19.00. Wydarzeniem inauguracyjnym będzie koncert w wykonaniu Big Bandu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Podczas ceremonii otwarcia Prezydent m.st. Warszawy zostanie uhonorowane Srebrną Odznaką Zasłużonego Ogrodnika.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawy.

15. Festiwal OGRODY MUZYCZNE
"Kwitnące Ogrody"
1 - 30 lipca 2015
Dziedziniec Wielki Zamku Królewskiego w Warszawie - Muzeum
Informacje o wydarzeniu oraz o biletach na stronie www.ogrodymuzyczne.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.06.15, autor: blackrose)
Tagi: 15. Festiwal Ogrody Muzyczne
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arkadiusz Jakubik
2
Damiano David
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
The Waterboys
7
Bryan Ferry
8
Turbo
9
Mela Koteluk
10
Anita Lipnicka
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia