Scena Ramtamtam - Atoic, Masturbated Fuckear, Splif w PapryKA

28 sierpnia odbędzie się już trzeci przegląd zespołów grających w sopockiej sali prób Ramtamtam. Trzy koncerty, trzy zespoły, jedna scena: thrashcore, new metal, hardcore i rapcore.

Wystąpią w kolejności alfabetycznej:

Atoic (thrashcore)

Powstali przed chwilą, a już stworzyli nowy muzyczny gatunek i z tą bronią w ręku szykują się do podbicia polskiej sceny muzycznej. Atoic narodził się wiosną tego roku z inicjatywy wokalisty (Pet) i przybysza z baśni (Kubuj). Zaraz potem doszli Kubucias (rhythm), Misiek (bass) i Dash-Crash, były graficiarz (bębny). Nie omijały ich nieporozumienia. Misiek odszedł, zastąpił go Slow (mroczny deathmetalowiec), a każdy członek zespołu miał odmienną wizję na temat tego, co powinni grać. Kryzys okazał się zbawienny: stworzyli własny gatunek – thrashcore – który pomieścił naturalne potrzeby ekspresji wszystkich członków zespołu.

lead guitar – Matti Kubuj
bass guitar – Slow
rhythm guitar – Kubucias
vocals – Pet
drums – DC (Dash-Crash)
profil: http://www.facebook.com/pa​ges/AtoiC/000000000000000

Masturbated Fuckear (new metal, hardcore)

Zespół powstał w 2007 roku, dla czystej przyjemności. Tej idei pozostają wierni wszyscy jego kolejni członkowie. Muzyka Masturbated ewoluowała od mocnego rocka do hardcore’a i new metalu, ale jej zasadniczy charakter nie uległ zmianie: dobrze komponuje się z czerpaniem z wieczorów tego, co najlepsze. Aktualny skład jest stabilny od końca 2010 roku. Od tego czasu Masturbated gra szybciej i mocniej, choć pomiędzy ścianami gitar a wokalnymi eksperymentami, odnaleźć można melodyjność inspirowaną magnetyzmem kobiecych tatuaży.

PACUCH – drums
MASTURBERCIK – guitar
DOCCTOR – bass elect., effects
GRUCHA – voc
posłuchaj: http://soundcloud.com/toma​sz-pac/m
profil: http://www.facebook.com/pa​ges/Masturbated-Fuckear/15​0000000000000

Splif (rapcore)

Zespół powstał w styczniu 2010 roku, kiedy to Gawlak (perker), zajarany Limp Bizkit i Rage Against the Machine (i ogólnie rapcore’m), dogadał się ze swoim bratem i kolegą ze studiów. Na początku kowerowali Rage'ów, ale gdy w połowie lutego zaczął grać z nimi Rapier, gładko przerzucili się na swoje własne kawałki. Jakiś czas później do grupy dołączył DJ Łukasz Bo, którego muzyczna wyobraźnia i niestandardowe dźwięki przeniosły rapcorowe kawałki w inny wymiar. W takim składzie Splif gra i jara do dziś.

Perkusja – Gawlak
Gitara – Burza
Bas – Dżolero
Mikrofon – Rapier
DJ - DJ Łukasz Bo
profil: https://www.facebook.com/p​ages/splif/000000000000000

28 sierpnia 2011
start 20:00
wjazd 10 zł

ip/ Sala Prób Ramtamtam

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.08.2011, autor: marcinpazdrag)
Dział muzyka
Tagi: Scena Ramtamtam, Atoic, Masturbated Fuckear, Splif
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Europe
2
Bring Me The Horizon
3
Kasabian
4
The Rolling Stones
5
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
6
Tarja
7
Muse
8
Sienna Spiro
9
Suki Waterhouse
10
Evanescence
1
David Robert Mitchell
2
Yann Gozlan
3
Kei Ishikawa
4
Ridley Scott
5
Richard Linklater
6
Maciej Cuske
7
Christopher Nolan
8
Gabriele Muccino
9
Stéphane Demoustier
10
Bart Schrijver
1
Sławomir Jarmuż
2
Jerzy Strzelczyk
3
Rollo May
4
Małgorzata Zielińska
5
Loreth Anne White
6
Sylvain Tesson
7
Robert A. Heinlein
8
Tomasz Jurys, Mateusz Grajek
9
Jerzy Gąssowski
10
Beata Ziaja
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia