Produkt Krajowy Impro – Improwizacja teatralna w Nowym

2 listopada 2014 r. grupa P.K.I. (Produkt Krajowy Impro) po raz pierwszy na deskach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi pozwoli sobie na nieobliczalny lot, który na zawsze może zmienić postrzeganie sztuki teatru przez aktorów i widzów.

Improwizacja teatralna to forma spektaklu bez scenariusza, w której to publiczność prowadzi aktorów, podrzucając im inspiracje.

Wystąpią: Lilu, Kamila Salwerowicz, Sławomir Bartkiewicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Wojciech Oleksiewicz, Jacek Stefanik.

2 listopada 2014 / godz. 19.00 / Mała Sala / Zachodnia 93 / Wstęp wolny

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.10.14, autor: blackrose)
Tagi: Produkt Krajowy Impro, Improwizacja teatralna w Nowym
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Gorillaz
2
Archive
3
Kwiat Jabłoni
4
Balu Brigada
5
Robbie Williams
6
Megadeth
7
Karnivool
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Avatar
1
Joachim Trier
2
Łukasz Palkowski
3
Gan Bi
4
David Borenstein, Pavel Talankin
5
Christophe Gans
6
Chloe Zhao
7
Michel Franco
8
Margherita Ferri
9
Paolo Sorrentino
10
Eva Libertad
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia