Fińscy death metalowcy zDecaying prezentują "One to Conquer"

Niespełna półtora roku od premiery swej poprzedniej płyty, Fińscy death metalowcy z Decaying powracają z nowym, długogrającym albumem.

Krążek „One to Conquer” ukaże się 4 listopada 2014 roku nakładem Hellthrasher Productions. W zestawieniu z wcześniejszymi wydawnictwami Finów, nowy album stanowi kolejny krok w kierunku doskonalenia wcześniej wypracowanej formuły. Ponownie mamy więc do czynienia z precyzyjnie odegranym old-schoolowym death metalem, zainfekowanym doomowymi walcami, z dużą dawką melodii i epickiego zacięcia. Całości dopełnia sugestywna oprawa graficzna, przygotowana przez Bartka Kurzoka, autora wszystkich dotychczasowych okładek grupy.

Lider zespołu, Matias Nastolin, komentuje:

„One to Conquer" to nasz czwarty pełnoczasowy album, choć tak naprawdę trzeci w pełni studyjny – debiut traktujemy dziś raczej jako kompilację demówek.

Mimo utrzymania dotychczasowego stylu, na przestrzeni kilku ostatnich lat nasze umiejętności jako muzyków i producentów zdecydowanie uległy poprawie. Pisząc materiał na nowy album zależało nam na uzyskaniu zwartego, 40-minutowego monolitu, którego poszczególne części składowe różnią się od siebie, ale i wzajemnie dopełniają, tworząc spójną, pozbawioną dłużyzn, całość. Powyższe znajduje odzwierciedlenie również w warstwie tekstowej, która tym razem skoncentrowana jest wokół tematyki zimnowojennych konfliktów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu”

Tracklista:

01. Frequent Wind

02. The Fall of Saigon

03. Zero Hour

04. One to Conquer

05. The 38th Parallel

06. The Balance of Power

07. Iron Curtain

08. Ho Chi Minh Trail

Wydawca: Hellthrasher Productions (2014)

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.10.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Decaying, One to Conquer
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia