1000mods po raz pierwszy w Polsce

31 października w piątek, odbędzie się ostatni koncert organizowany przez działaczy Desert Carnival w tym roku. W Halloween na deskach wrocławskiego klubu Alive zagra słynna kapela z Grecji – 1000mods. Będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce.

ak spędzić Halloween we Wrocławiu? Całkiem konkretnym wyborem może okazać się koncert greckiego zespołu 1000mods, który tego dnia zawita ze swoim nowym materiałem w Polsce – i to po raz pierwszy w swojej historii! O tym jak przed wrocławską publicznością zaprezentują się Grecy przekonamy się już 31 października.

Wspomniany zespół powstał w 2006 roku w greckim miasteczku Chiliomodi. Od samego początku muzycy tej kapeli mieli jasno określony styl: dużo brudu w brzmieniu, psychodela i przestrzeń. Jak sami mówią z pełną świadomością posługują się vintage’owym sprzętem, który zapewnia ciężkie i analogowe nuty. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na ich żywiołowe zachowania na scenie. Debiutancki album 1000mods pod tytułem „Super Van Vacation” został wydany w 2010 roku. Co znaczące, został wyprodukowany przez samego Billa Andersona (zajmował się także płytami Acid King, Alabama Thunderpussy czy Cathedral). Grecy grali już u boku takich artystów jak: Brant Bjork, Graveyard czy Karma to Burn. Pod koniec października wystąpią natomiast po raz pierwszy we Wrocławiu, promując swoje nowe wydawnictwo „Vultures” w ramach europejskiego tournee.

Ten koncert, który może okazać się nie lada gratką dla miłośnikók pustynnych brzmień, już 31 października 2014 w klubie Alive (ul. Kolejowa 12). Początek o godzinie 20:05.

Dodaj artykuł do:
(dodano 25.10.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: 1000mods, koncert, Klub Alive,Wrocław
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Orbit Culture
2
Bob Dylan
3
Bioscope
4
Balu Brigada
5
Sophie Ellis Bextor
6
Eunike Tanzil
7
White Lies
8
David Gilmour
9
Of Mice & Men
10
Robert Plant
1
Lynne Ramsay
2
Wojciech Smarzowski
3
Margherita Ferri
4
Sebastian Juszczyk
5
Agnieszka Holland
6
Bálint Dániel Sós
7
Michał Kwieciński
8
James Marquand
9
Paweł Podolski
10
Radu Jude
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia