Wiersze Asji Łamtiuginy w DK Śródmieście

"Czemu płaczą czarownice?"

To autorski spektakl Asji Łamtiuginy, kiedyś świetnej aktorki, teraz autorki sztuk teatralnych, z których kilka sama reżyserowała i paru tomów prozy i poezji.

Bardzo interesującej poezji - prostej i wyrafinowanej, zawsze bardzo osobistej. I może dlatego trafiającej do wielu.

Z tych wierszy,do których muzykę napisali m.in.Korcz, Borkowski, Ziemlański powstał ten spektakl.

Spektakl, który układa się w śpiewaną autobiografię, opowiada o życiu w sposób niejednoznaczny, czasem zabawny, czasem tragikomiczny, stawia pytania, na które wszyscy szukamy odpowiedzi.

Na scenie - Grażyna Strachota, Iza Bukowska, Karolina Muszalak, muzycy - Anna Jaskanis i Dariusz Stokowiec.

A także, po latach, sama Asja Łamtiugina!

Pierwsze, premierowe przedstawienie - 6 pażdziernika o godz.19. w warszawskim Sródmiejskim Domu Kultury.

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.09.14, autor: blackrose)
Tagi: Wiersze Asji Łamtiuginy, Warszawa, DK Śródmieście
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arkadiusz Jakubik
2
Damiano David
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
The Waterboys
7
Bryan Ferry
8
Turbo
9
Mela Koteluk
10
Anita Lipnicka
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia