Olaf Lubaszenko w teledysku Rozbójnika Alibaby

"Bal Maturalny" ukaże się w sklepach 14 listopada 2014 roku nakładem Step Records. W sieci pojawił się właśnie kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. W  utworze "Uciec stąd" gościnnie udzielił się Sobota. Główne role w klipie odegrali znany aktor Olaf Lubaszenko, Monika Goździalska, Przemek Men, Artur Sowiński oraz Sławomir Zakrzewski. Teledysk to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

Za projektem Rozbójnik Alibaba stoją Robert M i Jan Borysewicz. Wersja standardowa "Balu Maturalnego" to ekskluzywne, dwupłytowe wydawnictwo i aż 25 utworów. Wydanie preorderowe zostało wzbogacone o nigdzie niedostępny bonusowy dysk z instrumentalami numerów umieszczonych na podstawowej wersji. Dostępne są również okazjonalne koszulki (damskie i męskie) oraz bluzy z kapturem. Zamawiając preorder albumu w dniu premiery otrzymasz "Bal Maturalny" w mp3 wraz z pełną poligrafią na swój adres e - mail.

"Bal Maturalny" to zderzenie twórców polskiej muzyki klubowej i rockowej, z rapem w różnych odcieniach. Melodyczne i radiowe refreny zbiegają się ze sporą porcją storytellingów. O odpowiedni klimat muzyczny zadbał Jan Borysewicz, którego riffy gitarowe wzbogacają podkłady stworzone przez Rozbójnika Alibabę. Jeszcze przed premierą, płyta wywołała wokół siebie wiele szumu, głównie przez bardzo dobrze przyjęte klipy i nietuzinkowych artystów, którzy biorą udział w projekcie. Gościnnie, obok takich wokalistów jak Krzysztof Cugowski, Paweł Kukiz czy Janusz Panasewicz pojawiają się min. Pih, Peja, Onar, VNM, Bezczel, Lukasyno, Sobota, Paluch, Chada, Borixon, Diox, Pono, Fu.

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.09.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Olaf Lubaszenko, teledysk Rozbójnika Alibaby
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia