Nabór do IV edycji Kursu Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu

Centrum ŁOWICKA w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, a także zdobywaniem nowych kompetencji do udziału w IV edycji Kursu Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu. Zgłoszenia na Kurs przyjmujemy do 15 października 2014 r.

Celem naszego Kursu jest przygotowanie specjalistów, którzy, dzięki pozyskanej wiedzy i umiejętnościom, uczynią kulturę i sztukę skutecznym instrumentem przeciwdziałania wykluczeniu środowisk zagrożonych, i także wykorzystają jako sposób integracji społecznej osób i grup wykluczonych.

W miarę potrzeby mogą oni pełnić skutecznie rolę animatorów życia społeczno-kulturalnego różnych społeczności, a także projektować i realizować zajęcia będące wsparciem dla środowisk zawodowych szczególnie narażonych na stres, wypalenie zawodowe, utratę empatii.

Projekt realizowany będzie w ramach Akademii Umiejętności Społecznych w Centrum ŁOWICKA (ul. Łowicka 21 w Warszawie) wspieranej przez Samorząd m. st. Warszawy.

Centrum ŁOWICKA posiada rekomendację Narodowego Centrum Kultury dotyczącą prowadzenia Kursu Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu

Kurs Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu to przedsięwzięcie obejmujące 421 godzin dydaktycznych. Zajęcia realizowane będą od października 2014 do grudnia 2015 roku z wyłączeniem lipca i sierpnia. Kurs kończy się pracą dyplomową i egzaminem dyplomowym. Absolwenci, po zdaniu wszystkich egzaminów i obronie pracy dyplomowej, otrzymają świadectwa o ukończeniu Kursu Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu w językach polskim i angielskim, wraz z suplementem zawierającym program Kursu.

Szczegółową informację wraz z Rekomendacją NCK, Programem Kursu i Kartą Zgłoszenia znajdą Państwo na stronie: www.lowicka.pl

Informacji o Kursie udziela także: Jolitta Stępniak, jolitta.stepniak@lowicka.pl
Źródło: Centrum Łowicka

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.09.14, autor: blackrose)
Tagi: Nabór do IV edycji Kursu Arteterapia, Kultura przeciw Wykluczeniu
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia