Agencje Go Ahead oraz Knock Out Productions zapraszają na koncerty grupy I Am Giant! Muzycy wystąpią w Polsce na czterech koncertach: 21 września w Poznaniu (Pod Minogą), 22 września w Warszawie (Proxima), 23 września w Krakowie (Fabryka) i 24 września we Wrocławiu (Alibi).
Po intensywnej trasie koncertowej w Australii, Azji i Europie, zespół wraca z płytą „Science & Survival”. To drugi album w dorobku I Am Giant, następca debiutanckiego „The Horrifying Truth” z 2011 roku. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Forrester Savell, który współpracował już m.in. z zespołami Karnivool, Dead Letter Circus i Helmut. Płyta powstawała we Francji, Anglii i Stanach Zjednoczonych. I Am Giant lubią u nas występować, a polska publika świetnie bawi się przy ich rockowej muzyce silnie naładowanej emocjami i doskonale ją czuje (wystarczy rzucić okiem na amatorskie filmiki na YouTubie). Kapela zawsze pozostawiała po sobie doskonałe wrażenie. Oni nie tylko mają gigantyczność w nazwie, oni naprawdę są gigantami na żywo. Będą cyterz okazje, aby się o tym przekonać i zdecydowanie warto którąś z nich wykorzystać.
I AM GIANT (Nowa Zelandia / Wielka Brytania) rock:
To dobry czas dla polskich fanów rockmanów z I Am Giant. Nowozelandzka formacja, która porzuciła bajeczne pejzaże swojej ojczyzny, w których nakręcono "Władcę Pierścieni" i "Hobbita", na rzecz Londynu, na początku lipca 2014 roku doczekała się premiery drugiej studyjnej płyty "Science & Survival". Dosłownie parę dni wcześniej pojawił się wideoklip do fantastycznej singlowej piosenki "Death Of You". A wraz z nadejściem jesieni I Am Giant ponownie pojawi się w Polsce! Tym razem na czterech koncertach klubowych, na których Nowozelandczycy czują się najlepiej i pokazują na nich wielką klasę. Choć ciężko byłoby coś zarzucić ich występom festiwalowym. A tych też w Polsce zaliczyli kilka. I Am Giant lubią u nas występować, a polska publika świetnie bawi się przy ich rockowej muzyce silnie naładowanej emocjami i doskonale ją czuje (wystarczy rzucić okiem na amatorskie filmiki na YouTubie). Kapela zawsze pozostawiała po sobie doskonałe wrażenie. Oni nie tylko mają gigantyczność w nazwie, oni naprawdę są gigantami na żywo. Będą cyterz okazje, aby się o tym przekonać i zdecydowanie warto którąś z nich wykorzystać.
UWAGA KONKURS! Jeśli chcesz wygrać dwuosobowe zaproszenie na koncert 23 września w Krakowie:
1) napisz, dlaczego powinno ono trafić właśnie do Ciebie,
2) odpowiedź na pytanie prześlij na adres: konkursy(at) irka.com.pl.
W temacie koniecznie wpisz: I AM GIANT W KRAKOWIE. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o sposobie odbioru zaproszenia.
Możesz zaprosić swoich znajomych do udziału w konkursie, udostępniając newsa IRKI w serwisie społecznościowym, z którego najczęściej korzystasz. Ikonki społecznościowe znajdziesz pod tekstem newsa.
Kiedy: wtorek, 23 wrzesień, 2014
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |