Jamiroquai na VERVA Street Racing 2014

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym, 20 września połączy dwie pasje, muzykę i sport, w jeden emocjonujący format - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Organizator VERVA Street Racing 2014 podkreśla, że tegoroczna formuła imprezy jest odpowiedzią na oczekiwanie powstałe po sukcesie zeszłorocznej edycji.

Jedną z gwiazd VERVA Street Racing 2014 będzie Jay Kay, charyzmatyczny wokalista zespołu Jamiroquai, znany jest ze swojej motoryzacyjnej słabości. Posiada ogromną kolekcję sportowych samochodów, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak: Ferrari, Lamborghini, Mercedes i Aston Martin. Podczas ostatniej wizyty w Polsce artysta gościnnie wziął udział w drugiej edycji VERVA Street Racing, podczas której zaprezentował swój model Porsche 914/GT z 1970 r.

VERVA Street Racing - Dakar na Stadionie Narodowym to rywalizacja mistrzów sportów motorowych, w której zmierzą się zespoły Polski i reszty świata! Kierowcy z obu drużyn (m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, dwukrotny mistrz świata WRC Marcus Grönholm, Marc Coma, Helder Rodrigues i wielu innych) konkurować będą na pustynnym torze na płycie Stadionu Narodowego.

W ramach pokazów towarzyszących VERVA Street Racing zobaczymy akrobacje na motocyklach FMX, skaczący skuter śnieżny, wyścigi kosiarek i traktorów, przejazdy monster trucków i wiele innych. Show zwieńczy Destruction Race. Pierwsze 15 tys. osób, które zakupi bilet, otrzyma także bezpłatne wejście na Pit Party, czyli otwarty park maszyn na promenadzie Stadionu Narodowego.

Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing - Dakar na Stadionie Narodowym odbywa się w serwisie www.eBilet.pl. Aktualnie w sprzedaży jest pakiet najbardziej atrakcyjnych miejsc w dolnych sektorach w cenie 109 zł (bilet normalny) oraz 76 zł (bilet ulgowy - dzieci od 3 do 12 lat).

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.07.14, autor: blackrose)
Tagi: Jamiroquai, VERVA Street Racing 2014
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia