Marilyn dla Simone w Teatrze Dramatycznym

We środę 23 lipca w Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawy odbędzie się spektakl „Persona. Marilyn” w reżyserii Krystiana Lupy, z którego całkowity wpływ z biletów zostanie przekazany na leczenie chorej na nowotwór Małgorzaty Braunek. Aktorka zagrała w drugiej części tryptyku Lupy „Persona. Ciało Simone”. Twórcy biorący udział w spektaklu zgodzili się zagrać tego dnia bez honorarium.

Małgorzata Braunek od 2013 roku zmaga się z rakiem. Po kolejnych sesjach chemioterapii i trzech operacjach, nowator znów zaatakował. Aktorka wróciła do szpitala, 18 marca przeszła kolejną operację. Niestety możliwości jej leczenia w Polsce się wyczerpały. Braunek trafiła do kliniki we Frankfurcie. Koszt terapii to około 25 tysięcy euro miesięcznie. - Niestety koszty leczenia w tej klinice znacznie przekraczają nasze możliwości, podobnie jak codzienne, coraz większe wydatki związane z terapią. Zwracamy się więc o pomoc do wszystkich przyjaciół Małgosi o wsparcie finansowe. Ona zawsze pomagała nam swoim otwartym sercem, optymizmem, uśmiechem, życzliwością, mądrością; samą swoją obecnością. Każdy z nas jest jej wdzięczny za co innego, ale zawsze coś niezwykle cennego, czym nas obdarowywała. A teraz to Ona potrzebuje naszej pomocy! – apelują bliscy znakomitej aktorki. Syn Braunek, reżyser Xavery Żuławski, zapewnia, że nadwyżka pieniężna, która ewentualnie zostałaby po opłaceniu kuracji jego mamy, zostanie przeznaczona na utworzenie centrum informacji dla osób walczących z rakiem.

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.06.14, autor: blackrose)
Tagi: Marilyn dla Simone w Teatrze Dramatycznym, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia