Coma wystąpi w Jarocinie z niezwykłym koncertem. 2014 rok to dla zespołu dziesiąta rocznica wydania debiutanckiego albumu "Pierwsze Wyjście Z Mroku", w związku z czym w Jarocinie płyta zabrzmi w całości.
To właśnie z tego krążka pochodzą utwory takie jak "Spadam", "Leszek Żukowski", "Czas Globalnej Niepogody" czy "100 tysięcy jednakowych miast", które weszły już do kanonu klasyków polskiego rocka. W recenzji magazynu Teraz Rock można było przeczytać: "Pierwsze wyjście z mroku... I to jakie! Coma potrafi uderzyć potężnie, zabrzmieć metalowo i... momentalnie przejść do lirycznych klimatów. (…) Gdzieś tam nad zespołem unosi się duch Alice In Chains, trudno oprzeć się wrażeniu, że tu i ówdzie odzywają się echa Rage Against The Machine, a całość po prostu brzmi... jak Coma!". W 2005 roku album otrzymał Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock. Wydanie tej płyty było początkiem krajowej i międzynarodowej kariery zespołu, który obecnie wyprzedaje koncerty w największych salach koncertowych Polski.
Przypominamy, że w tym roku na Jarocin Festiwalu wystąpią również: Anathema, Matisyahu, Kult, Dezerter, You Me At Six, Enej, The Real McKenzies, Czesław Śpiewa, Projekt Punk, Jamal, Maleo Reggae Rockers, Only Crime, The Analogs, Sorry Boys, Shamboo + Muniek, Cela Nr 3, Kabanos, Lola Lynch, BixBit i Thrudy!
Utwór | Od |
| 1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
| 1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
| 2. było, jest i będzie | ametka |
| 3. O Tobie | ametka |
| 4. Świat wokół nas | karolp |
| 5. Kolekcjonerka (opko) | will |
| 6. alchemik | adolfszulc |
| 7. taka zmiana | adolfszulc |
| 8. T...r | kid_ |
| 9. przyjemność | izasmolarek |
| 10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
| 1. Sprzymierzeniec | blackrose |
| 2. Podaruję Ci | litwin |
| 3. test gif | amigo |
| 4. Primavera_AW | annapolis |
| 5. Melancholia_AW | annapolis |
| 6. +++ | soida |
| 7. *** | soida |
| 8. Góry | amigo |
| 9. Guitar | amigo |
| 10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
| 1. Zielona granica | irka |
| 2. Tajemnice Joan | wanilia |
| 3. Twój Vincent | redakcja |
| 4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
| 5. Miasto 44 | annatus |
| 6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
| 7. O matko! Umrę... | lu |
| 8. Subtelność | lu |
| 9. Mustang | lu |
| 10. Pokój | martaoniszk |