"Ciemna liczba"- ósma część cyklu o Drużynie A

5 marca znajdziecie w księgarniach: "Ciemną liczbę", ósmą część cyklu o Drużynie A – jednostce specjalnej policji do zwalczania przestępczości międzynarodowej.

W lasach Ångermanland w północnej Szwecji znika czternastoletnia Emily. Jedyną wskazówką dla Kerstin Holm ze sztokholmskiej drużyny A są samochody na numerach rejestracyjnych z jednego z krajów nadbałtyckich – jak również informacje, że w okolicy mieszka trzech skazanych wcześniej pedofilów. Sprawa staje się jeszcze poważniejsza, gdy znaleziony zostaje martwy mężczyzna z poderżniętym gardłem. Narzędzie zbrodni to struna fortepianu. Wkrótce w Sztokholmie znalezione zostaje drugie ciało z taką samą raną. Ślady prowadzą do internetu, w sam środek perfidnej walki dobra ze złem, w której młoda Emily odgrywa szczególną rolę.

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.03.14, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Arne Dahl, Ciemna liczba
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Dan Trachtenberg
2
Sebastian Juszczyk
3
Wojciech Smarzowski
4
Agnieszka Holland
5
Paweł Podolski
6
Radu Jude
7
Michał Kwieciński
8
Maura Delpero
9
James Marquand
10
Solange Cicurel
1
Zyta Rudzka
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Krzysztof Pastor
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia