Najnowsza powieść E. Gilbert - autorki światowego bestsellera "Jedz, módl się, kochaj"

Pamiętacie "Jedz, módl się, kochaj" sprzedane w Polsce w ponad 400 tys. egzemplarzy. Już 1 kwietnia  pojawi się kolejna książka Elizabeth Gilbert - "Botanika duszy".

Fascynująca historia niezwykłej kobiety, której życie wyprzedziło epokę.
Elizabeth  Gilbert po 13 latach i spektakularnym sukcesie powraca do literackiej fikcji. W najnowszej książce  przedstawia niezwykłe losy Almy Whittaker - zafascynowanej nauką feministki - od najmłodszych lat, przez pierwsze przyjaźnie, zauroczenia i miłość, która nieodwracalnie zmieniła jej życie. Bohaterowie powieści przemierzają planetę od Londynu przez Peru i Tahiti po Amsterdam. Czy odnajdą tam szczęście i spełnienie?
„Przez tę opowieść się płynie. Jest naprawdę  magiczna”.Olga Kowalska z WielkiBuk.com

„Pisarka obdarzona rozżarzonym talentem”.Anne Proulx

„Gilbert to mieszanka Annie Proulx z Johnem Irvingiem”.„The Times”

Elizabeth Gilbert jest autorką Jedz, módl się, kochaj oraz I że cię nie opuszczę… – dwóch wyjątkowych wydanych przez REBIS książek, które stały się megabestsellerami nie tylko w Polsce, ale i na całym niemal świecie (w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 10 milionów, a w Polsce prawie 400 tysięcy egzemplarzy Jedz, módl się, kochaj!). Udowadnia w nich, że zawsze warto szukać właściwej dla siebie drogi i z otwartym sercem przyjmować to, co nas na niej spotka. Na podstawie Jedz, módl się, kochaj nakręcono przebojowy film z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych.

Dodaj artykuł do:
(dodano 20.02.14, autor: gaba)
Dział literatura
Tagi: Najnowsza powieść E. Gilbert autorki światowego bestsellera "Jedz, módl się, kochaj"
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Gorillaz
2
Archive
3
Kwiat Jabłoni
4
Lech Janerka
5
Gaerea
6
Avatar
7
Karnivool
8
Megadeth
9
Robbie Williams
10
Robert Plant
1
David Borenstein, Pavel Talankin
2
Maggie Gyllenhaal
3
Jan Komasa
4
Joachim Trier
5
Łukasz Palkowski
6
Gan Bi
7
Siergiej Łoźnica
8
Michel Franco
9
Chloe Zhao
10
Margherita Ferri
1
J.D. Kirk
2
Natasha Preston
3
Lucinda Berry
4
Marcel Moss
5
Sarah Wynn-Williams
6
Sebastian Fitzek
7
Gabriela Gargaś
8
Alek Rogoziński
9
Sarah Pekkanen
10
Anthony Horowitz
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia