"Rain" Back To The Ocean podbije Wasze serca?

Back To The Ocean wydają nową płytę "Rain"!

Tytułowy utwór z płyty pnie się w górę Alternatywnej Listy Przebojów Radia Kraków, a trzeci numer na krążku "Just" od ponad dwóch miesięcy znajduje się w pierwszej piątce Listy Przebojów Radia Łódź. Zespół będzie promował płytę podczas najbliższego koncertu 7. lutego w warszawskim klubie Tygmont.

Wokalistce, Agnieszce Olszewskiej-Kaczmarek towarzyszyć będą: Fela na perkusji, Rafał Smoliński na basie i nowy gitarzysta, Piotr Malicki, którego możecie usłyszeć w utworze "Rain" (piękne dźwięki gitary klasycznej).

Płytę z nowymi utworami oraz teledyskami można już kupić zgłaszając się na adres: bttomanagement@gmail.com. Wysyłka w ciągu 24h.

Utworów zespołu można również posłuchać tutaj.

Więcej o zespole przeczytacie TU.

 
Back To The Ocean rozpoczyna promocję swojego najnowszego wydawnictwa EP "Rain" zawierającego 5 premierowych utworów oraz 3 teledyski. Płycie towarzyszyć będą działania promocyjne skierowane na pozyskanie kontraktu płytowego w Stanach Zjednoczonych.

Agnieszka Olszewska - Kaczmarek alias Back To The Ocean W tym roku podbiła publiczność festiwali songwriterskich w Nashville i w Kopenhadze oraz pozyskała do współpracy doświadczonego konsultanta muzycznego w Stanach Zjednoczonych. Laureatka wielu międzynarodowych konkursów songwriterskich, w tym: International Songwriting Competition, Indie International Songwriting Competition, Song Of The Year czy UK Songwriting Contest.

Jej pierwszy mini-album "Yes, You Are The Sun" został w czerwcu tego roku bardzo wysoko oceniony przez recenzenta znanego amerykańskiego portalu Muzik Reviews.com (płyta tygodnia) a już w październiku inny znany amerykański magazyn muzyczny SkopeMagazine zaprosił artystkę do wywiadu http://www.skopemag.com/2013/10/01/before-winter-comes-in-stoli-goes-back-to-the-ocean

Polska publiczność poznała Back To The Ocean dwa lata temu, gdy artystka pojawiła się na bluesowym festiwalu Gramy nad Prosną i zgarnęła wraz z zespołem aż trzy nagrody - Nagrodę Publiczności, III miejsce w głosowaniu jury i nagrodę specjalną od zespołu Dżem. Dzięki rekomendacjom jurorów festiwalu - dziennikarzy muzycznych - Back To The Ocean dotarła ze swoja muzyką do ogólnopolskich rozgłośni radiowych, m.in Trójki, Radia Dla Ciebie, Jedynki, Antyradia oraz wielu stacji lokalnych. W 2012 roku została wyłoniona spośród ponad 800 zgłoszeń z całej Polski przez jurorów Przystanku Woodstock. W potyczkach na żywo Back To The Ocean pokonała konkurencję i wygrała eliminacje do Sceny Folkowej festiwalu.

 

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.01.14, autor: wanilia)
Dział muzyka
Tagi: Rain, Back To The Ocean
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Steve Hackett
3
Haim
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Józef Skrzek
8
Lauren Spencer Smith
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Samuel Van Grinsven
2
David Koepp
3
Cédric Klapisch
4
David Marqués
5
Paolo Genovese
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Ido Fluk
8
Celia Rico Clavellino
9
Joseph Kosinski
10
Dani de la Orden
1
Michał Śmielak
2
Ildefonso Falcones
3
Bogdan Bartnikowski
4
Crawford Hollingworth, Cathy Tomlinson
5
Stephen King
6
John Grisham
7
Nat Cassidy
8
Kobi Yamada
9
Isabel Allende
10
Emma Angstrom
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia