Świąteczny koncert finalistów Voice of Poland w Nowej Jerozolimie

W Nowej Jerozolimie szykuje się świąteczny prezent dla fanów Voice of Poland, jak również każdego, kto kibicuje młodym polskim talentom. W najbliższy czwartek w klubie, który znany jest głównie z elektronicznych brzmień, wystąpią finaliści drugiej i trzeciej edycji programu.

Na scenie Nowej Jerozolimy pojawią się: Michał Sobierajski, Marzena Ugorna, Jagoda Kret, Mateusz Grędziński, Aro Kłusowski, Kasia Dereń oraz Natalia Nykiel. Piosenkarzom będzie towarzyszyć czteroosobowy zespół muzyków.

Artyści pokazali na co ich stać, wygrywając w kolejnych 'bitwach na głosy' i docierając do finału talent show stacji TVP2. Teraz, kiedy rywalizacja się zakończyła, wystąpią znowu back to back, wprowadzając swoim śpiewem świąteczną atmosferę. Koncert w Nowej Jerozolimie będzie niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć i usłyszeć na żywo swoich faworytów, dotąd oglądanych tylko w telewizji.

19 grudnia, godz. 20:00
LOVE MY POLISH ARTISTS
Koncert finalistów drugiej i trzeciej edycji Voice of Poland

Michał Sobierajski
Marzena Ugorna
Jagoda Kret
Mateusz Grędziński
Aro Kłusowski
Kasia Dereń
Natalia Nykiel

Bilety: 15PLN

Wydarzenie na Fb: https://www.facebook.com/events/1490647191161150/

Nowa Jerozolima,
Aleje Jerozolimskie 57
00-697 Warszawa

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.12.13, autor: gaba)
Dział muzyka
Tagi: Świąteczny koncert finalistów Voice of Poland w Nowej Jerozolimie
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Karnivool
2
Robbie Williams
3
Megadeth
4
Dropkick Murphys
5
Robert Plant
6
Bob Dylan
7
Bioscope
8
Orbit Culture
9
Balu Brigada
10
Eunike Tanzil
1
Chloe Zhao
2
Ivona Juka
3
Christophe Gans
4
Margherita Ferri
5
Michel Franco
6
Paul Feig
7
Eva Libertad
8
Wojciech Smarzowski
9
Agnieszka Holland
10
Sebastian Juszczyk
1
Lucyna Olejniczak
2
Nechama Birnbaum
3
Kalina Błażejowska
4
Robert Ostaszewski
5
Freida McFadden
6
Małgorzata Krokowska-Paluszak, Monika A. Koperska
7
Juan Gómez-Jurado
8
Greta Drawska
9
Kristin Hannah
10
Natalia Harasimowicz
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia