Centrum Nauki Kopernik zaprasza na koncert Marii Gabryś

Koncerty pod gwiazdami to cykl spotkań w planetarium Niebo Kopernika. 6 grudnia o godz. 19:00 wystąpi Maria Gabryś.

W każdy piątkowy wieczór młodzi utalentowani wykonawcy zagrają dla widowni wybrane kompozycje muzyczne. Koncertom towarzyszyć będą również wizualizacje nieba na kopule.

W programie koncertu Marii Gabryś muzyka klasyczna i muzyka francuska: C. Debussy, O. Messiaen i E.Satie. To niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać koncertu muzyki francuskiej pod gwiazdami i uświadomić sobie „muzyczność” nieba i „niebiańskie” pochodzenie muzyki.

Podczas koncertów Marii Gabryś usłyszymy muzykę francuską.

 

 

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.12.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Centrum Nauki Kopernik, Mikołajki, Warszawa, Maria Gabryś
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Paul Weller
2
Steve Hackett
3
Ólafur Arnalds
4
Józef Skrzek
5
Wojtek Mazolewski Quintet
6
Pink Floyd
7
Lauren Spencer Smith
8
Daniel Blumberg
9
The Teskey Brothers
10
The Storyteller
1
Rebecca Lenkiewicz
2
Jan Hřebejk
3
Juliusz Machulski
4
Ido Fluk
5
Samuel Van Grinsven
6
Paolo Genovese
7
Cédric Klapisch
8
Blandine Lenoir
9
Quentin Dupieux
10
Ken Scott
1
Krzysztof Garbaczewski
2
Krzysztof Pastor
3
Richard Chappell
4
Alina Moś
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Anna Kękuś
8
Sebastian Fabijański
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia