Dodatkowe terminy na Peter Pan On Ice!

Lodowy spektakl zachwycił już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Widowisko będzie można zobaczyć już w grudniu w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Po wielkim sukcesie na całym świecie i kilkuletniej przerwie widowisko Peter Pan ON ICE zawita do Polski! Przygody jednego z najbardziej charakterystycznych baśniowych chłopców i jego towarzyszy z pewnością zachwycą nasze najmłodsze pociechy, które być może jeszcze nie słyszały o Nibylandii, czy Kapitanie Haku. W natłoku współczesnych bajek, hałaśliwych i kolorowych, ale często mało wartościowych, warto zapoznać dzieci z klasyczną opowieścią, która towarzyszyła w dzieciństwie wielu pokoleniom i uczyła co to prawdziwa odwaga, przyjaźń, czy bohaterstwo.

Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Peter Pan ON ICE to wypełnione unikalnymi detalami show dla widzów w każdym wieku. Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego oraz kostiumy i rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scala cudowna muzyka autorstwa Silvio Amato.

Tajemnicze lądy, groźni piraci, Indianie, syreny, wróżka Dzwoneczek, wielki krokodyl, Wendy, Kapitan Hak, Nibylandia – co łączy te elementy? Odpowiedź jest oczywista – postać jednego z najbardziej charakterystycznych baśniowych chłopców, Piotrusia Pana.

Historia Piotrusia Pana to jedna z najpopularniejszych baśni świata, autorstwa Jamesa Matthew Barriego. Tytułowy bohater to psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Jest niesamowicie odważny, ciekawski, uparty, lubi ryzyko, doskonale posługuje się szablą i potrafi latać. Dowodzi grupą Zaginionych Chłopców, z którymi zamieszkuje Nibylandię – krainę Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Drzemiąca w nim niezaspokojona potrzeba przygód sprawia, że często musi stawiać czoło poważnym niebezpieczeństwom. Ale dzięki sprytowi uchodzi cało z każdych tarapatów.

Piotruś Pan żyje w świecie dziecięcych fantazji i marzeń. Chce być małym chłopcem i bawić się, a jego ulubioną formą spędzania czasu są ciągłe utarczki z piratami. Największym wrogiem wiecznego chłopca jest dowodzący nimi Kapitan Hak, z którym Piotruś często się pojedynkuje, nie szczędząc swojemu przeciwnikowi kpin i żartów.

Pewnego dnia nasz bohater sprowadza do Nibylandii trójkę dzieci Państwa Darling. Razem z Piotrusiem przeżyją oni niezwykłe przygody – nauczą się latać, uratują księżniczkę, zostaną uwięzieni przez piratów, z którymi stoczą później wielką bitwę.

Peter Pan ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Chwilami na scenie dzieje się tak dużo, że ciężko zdecydować się na czym skupić swój wzrok. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Producent spektaklu we wspaniały sposób ożywia książkę, która inspirowała pokolenia. Przenosi widzów w krainę wiecznego dzieciństwa, w której wszystko jest możliwe, w krainę czarów i magii. Ten spektakl urzeknie każdego, niezależnie od wieku.

7.12 - Katowice, Spodek, godz. 16.00

8.12 – Katowice, Spodek, godz. 14.00; 17.30

11.12 – Wrocław, Hala Sulecia, godz. 14.30 (bilety dostępne tylko na Groupon.pl), 18.00

14.12 – Warszawa, Torwar, godz. 11.00, 14.30

15.12 – Kraków, Lodowicko Cracovia, godz. 14.30, 18.00

18.12 – Poznań, 14.30 (bilety dostępne tylko na Groupon.pl), 18.00

21.12 – Warszawa, Torwar, godz. 13.00; 16.30

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.11.13, autor: blackrose)
Tagi: Peter Pan On Ice
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia