Ostatnia część "Czarnej Trylogii Sztokholmskiej"

Jens Lapidus, szwedzki prawnik i pisarz, jest autorem "Czarnej Trylogii Sztokholmskiej". Kilka dni temu nakładem Wydawnictwa Buchmann ukazała się ostatnia jej część: "Życie deluxe".

Płatny morderca dwukrotnie próbuje zabić Rodovana Kranjicsa. Podczas obu prób – również tej drugiej, udanej – obecna jest dwudziestoletnia córka mafioza, Natalie. Rozpuszczona dziewczyna z najbogatszej dzielnicy Sztokholmu, dostaje się właśnie na studia prawnicze, ale bardzo szybko zarzuca naukę na rzecz ratowania imperium ojca i odnalezienia jego mordercy. Najbliższy przyjaciel i współpracownik Rodovana – Stefanovic, okazuje się teraz ostrym przeciwnikiem. Jest tylko kilka osób, na których Natalie, nowicjuszka w branży, może polegać. W nowej powieści Lapidusa ponownie spotykamy wszystkie postaci z dwóch wcześniejszych części "Czarnej Trylogii".

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.11.2013, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Życie deluxe, Jens Lapidus
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Crown Lands
2
Arlo Parks
3
At the Gates
4
Bryan Ferry
5
Black Label Society
6
Archive
7
Gorillaz
8
Kwiat Jabłoni
9
Balu Brigada
10
Robbie Williams
1
Łukasz Palkowski
2
Jan Komasa
3
Sarah Miro Fischer
4
Kleber Mendonça Filho
5
Sang-il Lee
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Maggie Gyllenhaal
8
David Borenstein, Pavel Talankin
9
Joachim Trier
10
Gan Bi
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia