AnVision i Black Sun w konińskim Oskardzie

W najbliższy piątek, 8 listopada, w konińskim Oskardzie, w ramach Prog-Metal Show, odbędzie się koncert formacji AnVision. Przed wspomnianym zespołem zaprezentuje się grupa Black Sun. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.30.

AnVision to metalowa grupa, która swoim debiutanckim albumem „AstralPhase” wydanym 31 sierpnia 2012 roku, bardzo mocno wkroczyła na muzyczną scenę zarówno w Polsce jak również na rynkach zagranicznych. O zespole coraz głośniej mówi się w rockowym świecie. Płyta „AstralPhase” zbiera doskonałe recenzje z różnych zakątków europy jak również z za oceanu. Pojawia się również sukcesywnie w rockowych audycjach radiowych, na różnych playlistach. Rośnie systematycznie międzynarodowe grono fanów AnVision co doskonale ro(c)kuje na przyszłość i już teraz można określić tarnowski kwintet jako kolejną eksportową nadzieję muzyczną. Wielu krytyków i dziennikarzy wróży zespołowi miedzynarodowy sukces na miarę chociażby znanego już w świecie Riverside.

Grupa AnVision powstała w 2007 roku. Założona przez gitarzystę Grzegorza „Grega” Ziółka, klawiszowca Andrzeja Niewiadomskiego i wokalistę Marcina Gądka. W niedługim czasie wykrystalizował sie pierwszy skład zespołu do którego dołączyli basista Artur Serwin i perkusista Marcin „Larz” Duchnik. Podobne upodobania i fascynacje muzyczne członków zespołu szybko ukształtowały styl i brzmienie grupy. Jesienią 2010 roku z zespółu odszedł Marcin Gądek i Andrzej Niewiadomski, a w ich miejsce pojawili się wokalista Marek „MarQus” Ostrowski i klawiszowiec Łukasz Piwowoński. Wraz z pojawieniem się nowych muzyków, zmianie uległ nieco styl i brzmienie grupy. Tuż po zmianach personalnych, AnVision rozpoczął pracę nad nowym materiałem, który nagrany został w okresie od listopada 2011 roku do marca 2012 roku i wydany na nowej długiej płycie zatytułowanej „AstralPhase”. Z początkiem 2012 roku ukazał się pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo, na którym znalazł się utwór pt. „Mental Suicide”,w marcu 2012 roku wydany został drugi singiel z utworem „I Can’t Live Without My Love”. Obie kompozycje pojawiły się na playlistach progrockowych rozgłośni radiowych m.in. Polsce, USA i UK.

ANVISION + BLACK SUN - start: 20:30

Więcej: AnVision

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.11.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: AnVision, Black Sun, Koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia