Koncert dla małego Doriana w Cafe Mięsna

18 października w Cafe Mięsnej odbędzie się charytatywny koncert dla małego Dorianka.

19:00 Warsztat 031 (zespół z Poznania,

20:00 Wariant Jelcyna (zespół z Zielonej Góry, rock, metal)

21:00 OSSESSO (zespół z Poznania, po prostu rock)

OSSESSO

3 lata od nagrania utworu Un Paese, zagrany w Jarocinie i Trójce - Polskie Radio – ze Strachami Na Lachy, OSSESSO przedstawia swój najnowszy repertuar. Rock do słuchania, prosty sugestywny rytm do tańczenia i, co najważniejsze, muzyka która w każdym utworze stara się dać inne wrażenia. "Na pewno nie jesteśmy jedną z tych kapel które w trakcie koncertu grają ciągle jeden i ten sam utwór - mówi wokalista Vincenzo Corsini - To byłoby łatwiej, bo takie kapeli w Polsce królują w festiwalach". Muzycy z różnych zakątków Polski, wokal z Włoch, teksty po polsku, angielsku i włosku. Muzyka dla tych co lubią czerpać inspiracji w różnych fazach wieloletniej historii rocka i nie tylko.

Wariant Jelcyna

Wariant Jelcyna serwuje wiele gatunków mocnego gitarowego grania, także na co byś się nie nastawiał - i tak będziesz zaskoczony. Ballady, szybkie techniczne granie, poważne i zwariowane teksty, utwory własne i covery - głównie Metalliki, (zwłaszcza te mniej znane) - to wszystko czeka, tych którzy 19 października zdecydują się przyjść do Mięsna Cafe w Poznaniu.

Warsztat 031

Każdej nocy, gdy miasto oddaje się w objęcia morfeusza w podziemiach jednego z tysięcy Poznańskich budynków, pięciu rzemieślników wykuwa masywne hardrockowe brzmienia, ociekające surowymi riffami i nieokrzesanymi tekstami. Bywają też wieczory, kiedy czas płynie wolniej, a powietrze wypełniają melodyjne dźwięki pianina, oraz subtelne opowieści o miłosnych wzlotach i upadkach. Warsztat to piątka zwykłych ludzi, którym niezwykła siła, każe uwieczniać siebie w muzyce

https://www.facebook.com/Warsztat031?fref=ts

Dorianek

Dorianek to syn naszej przyjaciółki... młodszy z bliźniaków, który urodził się zaledwie 2 minuty po Hubercie. Te dwie minuty wystarczyły, by zasiać spustoszenie w organizmie i Dorian ma dziecięce porażenie mózgowe - postać dwu kończynowa. Dorianek nie chodzi, nie stoi samodzielnie, na szczęście jest bardzo bystry i wesoły, słyszy i widzi prawidłowo do tej pory nie wyryto innych zaburzeń rozwoju, zatem cała walka skupia się uruchomieniu nóżek, wzmocnieniu korpusu.. Cel mamy bardzo zobowiązujący - by we wrześniu 2014 roku Dorianek poszedł do przedszkola razem z Braciszkiem o własnych siłach Ponieważ mam chłopców samotnie wychowuje dzieci potrzebuję teraz Waszego wsparcia, by udźwignąć rosnące potrzeby.

https://www.facebook.com/Dorianek2011

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.10.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Koncert dla małego Doriana, Poznań, rock, metal,
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Steve Hackett
2
Pink Floyd
3
Haim
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Józef Skrzek
8
Lauren Spencer Smith
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Michael Dweck, Gregory Kershaw
2
Cédric Klapisch
3
Paolo Genovese
4
Ido Fluk
5
Celia Rico Clavellino
6
David Koepp
7
Joseph Kosinski
8
Dani de la Orden
9
David Marqués
10
Blandine Lenoir
1
Kobi Yamada
2
Marcel Moss
3
Emma Angstrom
4
Barbara Kingsolver
5
Juan Gómez-Jurado
6
Agata Zamarska
7
Monika Kacprzyk
8
Isabel Allende
9
Penn Holderness, Kim Holderness, Edward Hallowell
10
Molly Jong-Fast
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia