"Vulcano”, to tytuł drugiej studyjnej płyty grupy Sorry Boys. Długo oczekiwany album, którego premierę zapowiadały dwa świetnie przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych single (“The Sun”, “Phoenix”), ukaże się 4 listopada. Dziś prezentujemy okładkę nadchodzącego wydawnictwa. Autorem zdjęcia okładkowego jest Tomasz Pasternak, a projekt graficzny jest dziełem Władysława Buchnera.
Na nowym krążku znajdzie się dziesięć kompozycji, do których teksty, w tym jeden w języku polskim, napisała Bela Komoszyńska. Za produkcję muzyczną albumu “Vulcano” odpowiada Marek Dziedzic. Materiał został zrealizowany i zmiksowany przez Adama Toczko, Bartosza Dziedzica oraz Bogdana Kondrackiego. Natomiast za mastering całej płyty odpowiedzialny jest Adam Toczko.
Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży pod adresem: http://www.mystic.pl/plyty_cd,17691.htm Dla osób, które przedpremierowo nabędą wydawnictwo, zespół przygotował niespodziankę: będzie to dodatek w postaci podwójnego singla “The Sun” / “Phoenix” w formacie CD.
Bela Komoszyńska tak opowiada o nowym albumie: „To płyta o archetypach i pięknie gatunku ludzkiego, który tańczy na wulkanie. O sile niszczenia i powstawania na nowo, słodkiej samotności w kosmosie, opuszczonych miastach i zdradzonych kochankach.”
Dwa dni po premierze nowego albumu Sorry Boys wyruszą w trasę koncertową.
Szczegółowy plan "Vulcano Tour":
06.11.2013 Wrocław / Bezsenność
07.11.2013 Szczecin / Hormon
08.11.2013 Poznań / Pod Minogą
17.11.2013 Kraków / Lizard King
22.11.2013 Warszawa / Basen
28.11.2013 Toruń / Od Nowa
29.11.2013 Sopot / Sfinks 700
04.12.2013 Lublin / Graffiti
11.12.2013 Katowice / Rajzefiber
12.12.2013 Łódź / Scenografia
Przypominamy teledyski promujące album Sorry Boys "Vulcano":
"The Sun"
oraz “Phoenix”
Album Sorry Boys "Vulcano" ukaże się 4 listopada 2013r. dzięki firmie Mystic Production.
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |