Tanya Valko ujawnia kulisy operacji plastycznych!

Tanya Valko ujawnia szokujące kulisy operacji plastycznych! Nowa powieść bestsellerowej autorki.

„Arabska saga” Tanyi Valko okazała się prawdziwym bestsellerem, a czytelniczki z wypiekami na twarzy śledziły losy bohaterek powieści „Arabska żona”, „Arabska córka”, „Arabska krew” i „Arabska księżniczka”. „Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną” to powieść zupełnie inna od poprzednich książek pisarki, ale nie mniej wstrząsająca.

„Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną” to - jak każda książka Tanyi Valko - powieść osnuta na prawdziwych wydarzeniach, oparta na osobistym doświadczeniu autorki i perypetiach jej znajomych. Jej fabuła odkrywa blaski i cienie operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej.

Książka opowiada o grupie przyjaciół w średnim wieku, borykających się z codziennymi problemami. To ludzie wykształceni, którzy stanęli na rozdrożu i chcą odmienić swoje życie, tak aby za wszelką cenę zatrzymać młodość i poprawić swój wygląd. Nie zgadzają się na nadchodzącą starość i postanawiają się jej nie poddać. Dzięki zabiegom podejmują rozmaite życiowe wyzwania, a nowy wygląd ma im dać szansę na odzyskanie witalności i wiary w siebie.

Tanya Valko, która jest w wieku swoich bohaterów, zderzając się na co dzień z podobnymi problemami, doskonale oddaje nadzieje, obawy i wahania związane z podjęciem decyzji o ingerencji we własne ciało. Osobiście uważa, że jeśli zmiana wyglądu jest czyimś marzeniem, należy je zrealizować, bo życie jest zbyt krótkie, aby cofać się przed podejmowaniem kontrowersyjnych decyzji - należy pełnymi garściami czerpać z jego uroków i możliwości.

Bogatym uzupełnieniem treści książki jest słowniczek terminów medycznych i kosmetycznych przybliżający szczegóły zabiegów.

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, następnie długoletnią asystentką Ambasadorów RP. Przez pięć lat mieszkała w Arabii Saudyjskiej, a obecnie w Indonezji. Jest autorką książek o Libii: „Libia od kuchni”, „Życie codzienne w Trypolisie” oraz „Sahara – ocean ciszy”. Jej zainteresowania zdrowym stylem życia zaowocowały książkami „Dość odchudzania – czas na dietę” i „Nowoczesna książka kucharska”. W 2010 r. ukazał się jej debiut powieściowy „Arabska żona”, który okazał się bestsellerem oraz początkiem arabskiej sagi. „Arabska córka”, „Arabska krew” i „Arabska księżniczka” to kontynuacje tej powieści. Wydawcą książek Tanyi Valko jest Prószyński i S-ka.

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.08.2013, autor: irka)
Dział literatura
Tagi: Tanya Valko, Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną, operacje plastyczne
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Orliński Jakub Józef, Il Pomo d'Oro
2
Bring Me The Horizon
3
Tarja
4
Muse
5
Suki Waterhouse
6
Kasabian
7
Sienna Spiro
8
The Rolling Stones
9
The Pretty Reckless
10
Absolutely
1
Christopher Nolan
2
Quentin Dupieux
3
Bart Schrijver
4
Olivia Wilde
5
Sang-il Lee
6
Riccardo Milani
7
Craig Gillespie
8
Yann Gozlan
9
Mike Marzuk
10
Gang Zhang
1
Ishan Shivanand
2
Amity Gaige
3
Kinga Wójcik
4
Katarzyna Kucewicz, Agata Loewe-Kurilla
5
Dorota Ponińska
6
Anna Klejzerowicz
7
Nicholas Sparks
8
Mieczysław Gorzka
9
Sheridan Mia
10
Katarzyna Bonda
1
Marcin Wierzchowski
2
Norbert Bajan
3
Jacek Mikołajczyk
4
Natalia Korczakowska
5
Ewa Platt
6
Krzysztof Pastor
7
Krzysztof Garbaczewski
8
Richard Chappell
9
Paweł Miśkiewicz
10
Alina Moś
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia