Debiut Red Lips

Już tej jesieni na rynku pojawi się debiutancki album zespołu Red Lips. Płyta będzie nosiła taki sam tytuł jak pierwszy singiel zespołu - ''To co nam było''. Dokładna data premiery albumu jest w trakcie ustalania. Debiutancki longplay Red Lips wyjdzie nakładem wytwórni MyMusic.

Kolejny singiel, który jest już gotowy będzie rozsyłany do rozgłośni radiowych już we wrześniu. Łukasz Lazer (gitarzysta zespołu) zdradził, że w nowej piosence będziemy mogli usłyszeć chrypkę Rudej oraz wiele gitar.

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.08.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Red Lips
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Balu Brigada
2
Sophie Ellis Bextor
3
White Lies
4
David Gilmour
5
Of Mice & Men
6
Bob Dylan
7
Eunike Tanzil
8
Bioscope
9
Robert Plant
10
Dropkick Murphys
1
Agnieszka Holland
2
Margherita Ferri
3
Lynne Ramsay
4
Bálint Dániel Sós
5
Dan Trachtenberg
6
Wojciech Smarzowski
7
Sebastian Juszczyk
8
Paweł Podolski
9
Radu Jude
10
Michał Kwieciński
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia