Zabili mi Żółwia - już niebawem trzy koncerty

W marcu zespół Zabili mi Żółwia zagra trzy koncerty. 19.03 pojawią się w Sanoku, 20.03 w Tarnowie, a w niedzielę 27.03 odwiedzą Mikołów.

Zespół Zabili mi Żółwia powstał w 1996 roku, lecz za oficjalną datę przyjęto rok 1997, w którym muzycy zagrali pierwszy koncert. Początkowo działalnośćkoncertowa grupy była związana jedynie z rodzinny stronami, czyli okolicami Bielska-Białej. W 2001 roku pojawiło się pierwsze demo – „Akt I”. Materiał wrzucono do Internetu i wtedy nastąpiło poruszenie – Zabili mi Żółwia zostało zauważone. Niestety następne cztery lata to okres artystycznego marazmu, ale w 2005 roku przełamano złą passe i nagrano trzy utwory zapowiadające płytę „Uczucia w promocji”. W trzy lata później ukazuje się kolejny album „Twarzą w twarz”. Zabili mi Żółwia w ramach Punky reggae live koncertowali obok Farben Lehre, Końca Świata, Całej Góry Barwinków i Akurat. Wraz z zespołem Leniwiec odbyli trasę koncertową Najwolniejsza Trasa Świata. Tworzą w klimatach punka, ska oraz rocka, a jak sami mówią najważniejszy są rytm, melodia oraz dobra zabawa słuchaczy.

Skład zespołu:
Michał Wojnar - gł. wokal
Dominik Barnaś - bas
Karol Wieczorek - perkusja
Wojciech Homa - akordeon i klawisze
Jakub Wieczorek - gitara, 2 wokal

Najbliższe koncerty:

2011-03-19  SANOK
gdzie:      Rudera   ul. Podgórze 4
start:       19:00
bilety:      15/20 zł

zagrają jeszcze:  The Strangers, No Właśnie

2011-03-20 TARNÓW
gdzie:      Przepraszam   ul. Rynek 10
start:       19:00
bilety:      13/18

2011-03-27 MIKOŁÓW
gdzie:      Fraktal   ul. Karola Miarki 15
start:       19:00
bilety:      15/20

zagrają z:  Jumanji

http://www.zmz.pl/index2.php

Fot.: https://picasaweb.google.com/zmzgaleria/WarszawaApsurdalia#5474813827279299058

Dodaj artykuł do:
(dodano 17.03.11, autor: kajzerka86)
Dział muzyka
Tagi: zabili mi żółwia, koncert
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia