Memoriał Jona Lorda

W warszawskiej "Proximie" 20.07.2013 roku odbędzie się koncert poświęcony pamięci zmarłego w zeszłym roku Jona Lorda, współzałożyciela Deep Purple.

Na scenie pojawią się m.in. Grzegorz Kupczyk (CETI, eks Turbo), Piotr Brzychcy (Kruk), Ritchie Palczewski (Delhy Seed, Ania Rusowicz), Paweł Penksa (Night Rider).

Gospodarzem wieczoru będzie zespół Made In Warsaw. Łukasz Jakubowicz, organizator koncertu, zapowiada że oprócz nietypowych wykonań purpurowej klasyki usłyszymy także kilka rarytasów od lat niegranych przez zespół na żywo.

Bilety dostępne na www.madeinwarsaw.art.pl, ticketpro.pl i eventim.pl.

20.07 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: od 12 zł do 20 zł

Dodaj artykuł do:
(dodano 04.07.2013, autor: paulinaedguy)
Dział muzyka
Tagi: Jon Lord
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Muse
2
Tarja
3
Absolutely
4
Evanescence
5
Maisie Peters
6
Blindead23
7
Black Label Society
8
Crown Lands
9
Arlo Parks
10
Bring Me The Horizon
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia