Vlepvnet robi HydePark

Vlepvnet zaprasza na HydePark! Wpadnijcie do warszawskiego V9 pomalować razem z nami i z naszymi gośćmi. Nie trzeba umieć, ani się na tym znać, wystarczy lubić ten magiczny moment kiedy kolorowa chmura radośnie wylatuje z małej dziurki na końcu spreja.

Czym jest HydePark? Londyński Hyde Park to forum wolnego słowa, a nasz to forum samowolnego malowania, bazgrania i chlapania. W Londyńskiem HydeParku przemawiali m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin - u nas równie znakomite nazwiska, m.in.: Roem, Tybex, Krik, Gosia Bartosik, czy Mrufig. Projekt ruszył w marcu ubiegłego roku. Bohaterem każdej edycji był inny artysta, ale stałą zasadą był swobodny dostęp do ściany dla każdego kto chciał pomóc, lub poprzeszkadzać. Teraz HydePark powraca w wersji zagęszczonej: dajemy wam wszystkie ściany, różne dziwne podobrazia, meble, zeszyty, blackbooki i co tylko się da. Zamiast jednego dnia - cały miesiąc. zamiast jednej gwiazdy - cały nieboskłon. W tym malarskim pandemonium brakuje jeszcze tylko was!

Malować można już, od zaraz, ale 21 czerwca zapraszamy was na huczny wernisaż MetaHydeparku z bazgraniem na żywo! I nie będzie to nie jedyna atrakcja wieczoru, gdyż będzie to jednocześnie Before Party projektu DźwiękZłam 2013. W programie muzyczno-taneczny Breaking Jam, a zagrają dla was:

Vasquez (Broken Glass 2)
Thomaz (Rockafellaz)
Piotras (The Most Broken)

V9, ul. Hoża 9 Warszawa
21 czerwca, godz. 19:00

Dodaj artykuł do:
(dodano 21.06.13, autor: blackrose)
Tagi: Vlepvnet robi HydePark
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia