The Eve zaprasza 23 maja o godz. 21:30 na Design by Young vol. 9.
Serdecznie zapraszamy na 9 już pokaz mody w ramach kulturalno-społeczno-modowego projektu Design by Young Fashion Shows, pod honorowym patronatem Ewy Szabatin i portalu modnamoda.pl który odbędzie się 23.05.2013 o godz. 22.00 w klubie The Eve w Warszawie.
Tym razem będą mieli Państwo okazje zobaczyć kolekcję EMILII KWIATEK!
To będzie niezwykle klimatyczna noc z niespodziankami. Zobaczycie show jakiego nie było!
A to wszystko w reżyserii Adama Dośpiała i choreografii Celiny Wycech!
Specjalna niespodzianka dla Was! Na żywo: Special Performance by DŻAGA!
Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, dobre wino oraz wspaniała muzyka w ekskluzywnym wnętrzu klubu The Eve. Nie może Was tam zabraknąć!
Po pokazie zapraszamy na AFTER PARTY do rana!
Ilość miejsc ściśle ograniczona! Zaproszenia można dostać wysyłając prośbę na adres: biuro@fashionshows.pl
Do 23.00 serwujemy dla Was lampki wina za FREE!
Design by Young Fashion Shows to projekt stworzony przez Studio SUWAK we współpracy z klubem The Eve oraz wieloma osobami które chcą pomagać innym w wyjściu ich twórczości na światło dzienne. Design by Young Fashion Shows to projekt młodych kreatywnych osób z myślą o młodych, zdolnych projektantach, którzy chcą zaistnieć w świecie mody i showbiznesu.
Design by Young Fashion Show to cykl pokazów mody w których pokazywane są kolekcje młodych, zdolnych projektantów. Pokazy odbywają się co 3-4 tygodnie w czwartki w klubie The Eve w Warszawie. Śledźcie fan page!
Więcej informacji:www.fashionshows.pl
Organizatorzy:Studio Fotograficzne SUWAKKlub The Eve
Patronat honorowy:Ewa Szabatin wraz z www.modnamoda.pl,
Partnerzy:Smart Lab, Beauty Art, Akademia Berendowicz & Kublin Warszawa, agencja JOOST, Euphoria Models
Patronat medialny:
www.sophisti.pl; www.kulturalnie.waw.pl; www.fotomody.pl; www.tvpw.pl;www.excluzive.pl; www.mowianamiescie.pl; www.cekin.pl, www.aletrendy.pl,www.codzistu.pl, wow magazine, szafa.pl, www.fashionweare.com, Glossy Media, LOUNGE magazine
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |