Jedyny taki! Sposób na udane życie?

Traffic Club zaprasza 20 kwietnia o godz. 10:00 na warsztaty promujące świadomy i zdrowy styl życia, które poprowadzi dr Tomasz Skalski – coach, trener, filozof.

Uczestnicy m.in. poznają techniki zarządzania wewnętrzną energią i budowania automotywacji do działania; zdobędą umiejętności tworzenia partnerskich relacji i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych a także dowiedzą się, w jaki sposób stawiać sobie ekologiczne cele i usuwać mentalne blokady.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Monika Mrozowska – aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia - która przygotuje kulinarną niespodziankę i zdradzi swoje sposoby na pozyskiwanie energii do działania.

Ponadto uczestnicy wezmą udział w interaktywnym warsztacie marki tołpa,® „mała wielka pielęgnacja, czyli jak wydawać mniej na kosmetyki”.

Każdy będzie mógł również skorzystać z indywidualnych porad dermokonsultantek i dietetyków, a także otrzyma prezenty od partnerów strategicznych Kampanii - zestaw kosmetyków o wartości 50 zł od marki tołpa.® oraz produkty marki Gomar Pinczów.

Poprzez warsztaty i działania edukacyjne organizatorzy w przewrotny sposób chcą nakłonić Polaków do zwiększenia poziomu zadowolenia z życia i aktywnej postawy wobec osiągania szczęścia.

W trakcie wydarzenia będą zachęcać do przełączenia się na „EkoBycie” – nowy styl życia, zapewniający szczęście i spełnienie poprzez dbanie o swój „wewnętrzny ekosystem” (życiową energię, symbiotyczne relacje, ekologiczne cele) już od wczesnego dzieciństwa.

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.04.13, autor: blackrose)
Tagi:
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Megadeth
4
Karnivool
5
Robbie Williams
6
Robert Plant
7
Dropkick Murphys
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Bob Dylan
1
Carmen Emmi
2
Paolo Sorrentino
3
Emerald Fennell
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Christophe Gans
9
Chloe Zhao
10
Ivona Juka
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia