Larista w nierzeczywistym świecie

Już wkrótce trafi na księgarniane półki "Larista".

Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce napotyka na swojej drodze przystojnego Nieznajomego. Kilka dni później poznaje także Daniela. Od tej chwili jej życie zmienia się – obaj mężczyźni, Gabriel i Daniel, kryją w sobie tajemnicę, która kusi Larysę, ale także przeraża. Kiedy poznaje tajemnice Guardianów i Tentatorów, jej życie nabiera tempa. Finał powieści przynosi zaś bardzo zaskakujące rozwiązanie…

Autorka przyznaje, że czasami całkowicie zatraca się w nierzeczywistym świecie swoich bohaterów, z którymi przeżywa radości, namiętności, ale też smutki i rozczarowania. Dzięki nim żyje podwójnie.

Aby wzmocnić tę więź, przyjęła pseudonim Melissa Darwood, co pozwala jej zatrzeć doszczętnie granicę między rzeczywistością a fikcją literacką.

Melissa pisze z myślą o wszystkich kobietach, które bez względu na wiek, poszukują w literaturze romantycznych uniesień, dreszczyku emocji i elementów nadprzyrodzonych.

Pisarka spędza dużo czasu w otoczeniu przyrody - wychowała się wśród rozległych lasów, które kryją w sobie tajemniczą mroczność, czar i nieograniczone pokłady magii. To dzięki niezbadanej naturze, upodobaniu do rozbudzającej wyobraźnię muzyki klasycznej i dużej wrażliwości emocjonalnej autorka doznaje coraz to nowszych inspiracji do tworzenia powieści.

Autorka urodziła się 1 września 1982 roku. Poza pracą zawodową i pisaniem powieści, stara się dzielić czas pomiędzy rodzinę, ogród i odpoczynek z inspirującą książką w ręku.

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.04.13, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Larista w nierzeczywistym świecie
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Megadeth
4
Karnivool
5
Robbie Williams
6
Robert Plant
7
Dropkick Murphys
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Bob Dylan
1
Carmen Emmi
2
Paolo Sorrentino
3
Emerald Fennell
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Christophe Gans
9
Chloe Zhao
10
Ivona Juka
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia