Koncert Magdy Ptaszyńskiej z zespołem odbędzie się w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie 13 kwietnia 2013.
W końcu postanowiła podzielić się swoimi pomysłami i tym, co jej w duszy gra...
Debiutancka płyta Magdy jeszcze w tym roku ukaże się na rynku.
Podczas koncertu w Kutnie po raz pierwszy wokalistka wykona cały materiał, który znajdzie się na krążku. Będzie to więc koncert premierowy. Mocą swojego talentu, charakterystycznej barwy głosu oraz oryginalnych aranżacji i niebanalnych tekstów, tworzy niepowtarzalny klimat i niezapomnianą atmosferę. Na scenie CTMiT zabrzmią zarówno mocne, rockowe dźwięki jak i akustyczne ballady w wykonaniu Magdy. Towarzyszyć jej będzie zespół wspaniałych instrumentalistów. To muzycy, którzy dzięki swoim doświadczeniom i wieloletniej znajomości tworzą z jej wyjątkowym głosem świetną harmonię dźwięków.
Zespół:
Mikołaj Majkusiak - piano, akordeon
Wiktor Tatarek – gitary
Krzysztof "Amik" Skarżyński – gitary
Tomek "Zielak" Zieliński – bas
Przemek "Benben" Kuczyński - perkusja
Magda Ptaszyńska - Wokalistka, muzyk, autorka muzyki i tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej, im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, pedagog śpiewu, wykładowca w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.
Urodziła się w Kutnie. Pogodna, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Wie czego chce i jeśli się czegoś podejmuje stara się to realizować najlepiej jak potrafi.
Muzyka towarzyszy jej od dziecka. Ma na koncie współpracę m.in. z zespołem Filharmonii Łódzkiej "Ricercar Trio", z którym promowała płytę - "Kolędy" w opracowaniu klasyczno-jazzowym Wojciecha Lemańskiego i z saksofonistą Marcinem Nowakowkim, z którym koncertowała grając materiał z jego solowych albumów "Smooth Night" oraz "Better days".
Użycza swojego głosu innym artystom w produkcjach koncertowych, telewizyjnych i płytowych. Prowadzi własne Studio Muzyki Rozrywkowej i wydawnictwo "MagMusic", dzięki któremu w lutym 2009r. wydała swój pierwszy utwor "Nie Próbuj Szukać Odpowiedzi", w czerwcu kolejny - "Lustro", a w 2011r. "Białe Ogrody".
Bardzo angażuje się w edukację innych i dlatego od wielu lat W oparciu o własny, autorski program prowadzi liczne warsztaty wokalne na terenie całej Polski. Zasiada w Radach Artystycznych ze wspaniałymi ludźmi ze świata muzyki. Tworzy własne projekty muzyczno-wokalne. Ma na koncie m.in. repertuar Jerzego Wasowkiego i Jeremiego Przybory, spektakle musicalowe, repertuar gospelowy oraz "Powróćmy jak za dawnych lat..." czyli najpiękniejsze melodie z lat 20 i 30, które realizuje ze swoją klasą wokalną.
Robi to z ogromną pasją, a współpraca z ludźmi daje jej mnóstwo pozytywnej energii i chęci do dalszego działania.
więcej na: www.magdaptaszynska.pl
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |