Thorgal – Louve Królestwo chaosu

Thorgal – Louve
Królestwo chaosu, tom 3

Trzeci tom z serii Thorgal – Louve zatytułowany Królestwo chaosu należy do cyklu prezentującego przygody córki dzielnego wikinga, nieustannie borykającego się z wyzwaniami losu. Królestwo chaosu to finałowa część trylogii opowiadająca o zakończeniu misji wikińskiej dziewczynki wysłanej przez podstępnego króla Azzalepstöna do królestwa mitycznego wilka Fenrira. Louve musi nie tylko pokonać liczne pułapki królestwa chaosu, a potem zmierzyć się z samym Fenrirem i odebrać mu dłoń boga Tyra, czeka ją jeszcze trudna przeprawa z Dzikim Obliczem – jej własnym, krnąbrnym i impulsywnym alter ego. Louve musi się w tym starciu wykazać całym swym sprytem i dowieść, że jest godną córką swego ojca... aby móc wrócić do rodzinnej wioski, gdzie czeka na nią szalejąca z niepokoju matka.

Autorami serii Louve są renomowany belgijski scenarzysta Yann oraz dynamiczny i utalentowany rosyjski rysownik Roman Surżenko. Kreowane przez nich komiksy utrzymują graficzny i fabularny poziom, do jakiego przywykli miłośnicy tej popularnej na całym świecie serii. Komiksy o dzielnej Louve można oczywiście czytać niezależnie od pozostałych opowieści ze świata Thorgala, ale warto zauważyć i docenić, że wszystkie części wchodzące w skład tego uniwersum tworzą misterną układankę i dopełniającą się wielowątkową opowieść.

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.03.13, autor: wanilia)
Dział literatura
Tagi: Thorgal – Louve Królestwo chaosu, tom 3
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia