Living Ghost singiel Mrs No One

Najbardziej melancholijny zespół w szeroko pojętej okolicy - Mrs No One - wypuścił nowy singiel zatytułowany "Living Ghost". Utwór zapowiada kolejną płytę zespołu.

Misiezimynieboimy

Nowy singiel Mrs No One to pierwsze muzyczne zdanie, którym zespół dzieli się tuż przed wejściem do studia, w którym powstaje drugi album pod roboczym tytułem “Backseat stories”. Znajdzie się na nim 10 nowych uworów - jeden z nich to właśnie Living Ghost. Premiera albumu zaplanowana jest w pierwszej połowie 2013 roku. W międzyczasie MNO realizuje klip, a także planuje premierę kilku remiksów singla, który jeszcze przed premierą spotkał się z entuzjazmem nie tylko ze strony producentów muzycznych.Ale zanim LP pojawi się w oficjalnym obiegu jej zawartości można wysłuchać na koncertach, do których zespół powraca.

LIVING GHOST DO POBRANIA

Kilka lat tem temu Mrs No One otrzymali tytuł jednego z najbardziej obiecujących debiutantów i najbardziej melancholijnego zespołu w szeroko pojętej okolicy. Nigdy nie walczyli z tym wizerunkiem, ale też nie dążyli do tego żeby go na siłę utrwalać. Znakiem tego było ich ostatnie wydawnictwo , z kwietnia 2011 roku album “There` s no one inside” zawierający zaskakujące remiksy utworów pochądzących z ich debiutanckiego LP “The Leaving Room” wydanego przez Polskie Radio. Album z remiksami został bardzo dobrze przyjęty, zespół zagrał trasę koncertową w 3 krajach, na 8 festiwalach (m.in GRAMY w Szczecinie, Heineken Opener Festival), supportował m.in Primal Scream, NOT, Glasvegas. A potem zamilkł... Teraz powraca w nowej odsłonie, bogatszy o 3 małżonków, 1 żonę, 1 tatę i 1 kawalera. Cała seria przemian, które zaszły - w tak zwanym międzyczasie- najbardziej przełożyła się na ścieżkę muzyczną, którą na nowo, zaczęła Mrs. No One, sobie wydreptywać. Co z tych wędrówek wynika można będzie posłuchać na 2 LP, który właśnie powstaje.

www.facebook.com/noonemiss
www.msnoone.bandcamp.com

Dyskografia MNO:
Don`t ask, Don`t tell EP 2009 wyd. własne
WAFP vol.5 VA 2009
The Leaving Room LP 2010 Polskie Radio/Trójka
There`s no one inside RMX 2011 wyd. własne
Minimax VA 2011 Polskie Radio
Living Ghost single 2013 wyd własne

Mrs No One:
Joanna Piwowar-Antosiewicz- voc, keyboards
Sławek Bardadyn - piano, synth,loops
Adam Antosiewicz- bas, voc
Krzysiek ‘Rysiek’ Kurek - git
Łukasz Gocal - dr

Dodaj artykuł do:
(dodano 01.02.13, autor: wanilia)
Dział muzyka
Tagi: Misiezimynieboimy, singiel Mrs No One, Living Ghost
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia