Minipłyta Structure of Reason

W ubiegłym roku ukazał się minialbum krakowskiej formacji artrockowej Structure of Reason zatytułowany Speculum. Jak piszą artyści o swojej muzyce: W dzisiejszych czasach bardzo trudno o wypromowanie oryginalnej, inteligentnej muzyki, która skłoni słuchacza do przemyśleń, tworząc przy tym niepowtarzalną atmosferę zachęcającą do ponownego wsłuchania się w te same dźwięki.

Wierzymy, że muzyka, którą tworzymy taka jest. Zależy nam, aby płyta trafiła do odbiorcy poszukującego, ciekawskiego i otwartego na nowe brzmienia. Odbiorcy, który potraktuje ją jako spójną całość, w której słowa, dźwięki i idea przeplatają się, współtworząc niezapomnianą synergię. Na płycie znalazło się 5 utworów.

Zespół powstał w 2008 roku. Muzyka początkowo miała pozostać tworem wyłącznie pozascenicznym, a utwory napisane z chęci tworzenia zalegały na cyfrowych nośnikach. Okazało się jednak, że odnaleźli się ludzie chętni do jej współtworzenia. W ten sposób do zespołu, który założył gitarzysta Michał Sokół (Symphony, Ananke, Killsorrow) dołączyli Kuba Mędrek (perkusja) oraz Adrian Swarowski (bas), a pod koniec 2009 roku również Maciej Wilk (gitara). We wrześniu 2010 roku skład uzupełnił wokalista Łukasz Kulawik, a od marca 2011 roku zespół zaczął funkcjonować pod nazwą Structure of Reason.

Structure of Reason to:
Michał Sokół - muzyka, gitary
Kuba Mędrek - bębny
Łukasz Kulawik - wokal
Adrian Swarowski - bas
Maciej Wilk – gitary

Dodaj artykuł do:
(dodano 11.01.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Structure of Reason
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia