Metalowa Wigilia

Już w sobotę 22 grudnia na zakończenie trasy "Back To The Black" Vader zawita do warszawskiej Progresji, gdzie odbędzie się Metalowa Wigilia.

Klub Progresja zaprosił na tę wieczerzę zacnych kolędników, którzy zaśpiewają swoje świąteczne przeboje. Będą to Ceti i największy głos w naszym kraju – Grzegorz Kupczyk; Frontside czyli hardcorowe tsunami z Sosnowca; Lost Soul i maestro Jacek Grecki, znany twórca metalowych kolęd. Skład uzupełniają Vedonist, Masachist, Totem, Adimiron i Calm Hatchery. Sobotnie święto to ponad 8 godzin metalowych kolęd, w tym odegranie w całości płyty "Black To The Blind" i "Sothis" przez gospodarza wieczoru – Vader! Ponadto, bogate stoisko z koszulkami, płytami i innymi prezentami, świąteczną atmosferę w barze oraz after party, czyli wspólne kolędowanie z fanami i zespołami.

SOBOTA, 22 GRUDNIA 2012, WARSZAWA, PROGRESJA

PROGRAM:
15.00-15.30 CALM HATCHERY
15.45-16.15 ADIMIRON
16.30-17.00 TOTEM
17.15-17.45 MASACHIST
18.00-18.30 VEDONIST
18.45-19.30 LOST SOUL
19.45-20.30 FRONTSIDE
20.45-21.30 CETI
22.00-23.15 VADER

Dodaj artykuł do:
(dodano 19.12.12, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Metalowa Wigilia, metal, Back To The Black, Vader, Progresja
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia